ДАР’Я ШИНКАРЕНКО: «МОЄ КРЕДО – О ТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД НАВ ЧАННЯ. ТОДІ БУДЕ КЛАСНИЙ РЕЗУЛЬТАТ, МОТИВАЦІЯ І ЛЕГКІСТЬ У НАВ ЧАННІ БЕЗ БУДЬ-ЯКОГО СТРЕСУ»

ВІДКРИТТЯ СЕБЕ: ЯК НУМЕРОЛОГ, АСТРОЛОГ ТА ЕКСПЕРТ З ЕЗОТЕРИКИ ЗМІНЮЄ ДОЛІ
31 Серпня, 2023
ТЕТЯНА СКУРАТОВСЬКА: «ГОТУЮЧИ СИЛЬНИХ ЛІДЕРІВ, МИ ЗМІЦНЮЄМО СИЛУ ВСІЄЇ КР АЇНИ!»
31 Серпня, 2023

Професійна викладачка англійської Дар’я Шинкаренко доводить своїм прикладом, що вивчити іноземну мову може кожен. Учні Шинкаренко проходять марафони навчання та мають справжні успіхи

Дар’є, Ви створили марафон «SpeedEnglish». Розкажіть, хто може взяти вньому участь? Скільки марафон триває?Яка головна його мета? Що отримують учні після його проходження?

Марафон «Speed English» – це інтенсивне занурення в англомовне середовище.Його назва говорить сама за себе: speed означає швидкість, отже марафоннацілений на швидкий результат упокращенні вашої англійської. Ідеєюцього марафону є те, що в сучасному світілюди не готові витрачати багато часу навивчення іноземної мови, проте дужебажають опанувати її. Марафон вирішуєцю проблему. Завдання розрахованітаким чином, що людина витрачає 20–30хвилин щодня на вивчення матеріалу іучасники вибирають зручний час длянавчання. Марафон триває чотиритижні, за цей час учасники розглядаютьчотири теми: подорожі, в ресторані,здоров’я та соцмережі. Стати учасникомможе будь-хто, хто має рівень знанняанглійської А1–А2. Основною перевагоюцього марафону, на мою думку, є те,що кожна тема містить завдання з усіхаспектів мови: читання, сприймання наслух, нова лексика та граматика, письмота говоріння. Мета – щоб якомога більшелюдей покращили свою англійську, поз-булися страху розмовляти англійськоюі при цьому не витрачали багато часу нанавчання. Після проходження марафонуі сумлінного виконання всіх завдань, ягарантую, учасники знатимуть новулексику та граматику, краще зможутьрозуміти англійську на слух та зможутьрозвинути навички говоріння.

Дар’є, якщо учень має початковий рівеньанглійської, за який час реально вивчитимову з Вами, щоб вільно нею володіти?

На це запитання немає чіткої відповіді,бо час залежить від кількох чинників:кількість занять на тиждень; як людиназасвоює інформацію; чи дослухаєтьсядо порад; чи робить домашнє завданнятощо. Результат – це завжди парна робо-та, і він залежіть рівно від двох людей:учителя і учня. Реальний випадок: відчасу, коли людина прийшла до мене зпочатковим рівнем і мала купу блоківта страхів, до переходу на вищий рівеньминуло дев’ять місяців.

Що Ви вважаєте найголовнішим у про-цесі навчання англійської? Чи є у Васяк професіонала особисті поради длянаших читачів, які зараз перебувають упроцесі вивчення іноземної мови?

Моє кредо – це отримувати задоволеннявід навчання. Тоді буде класний резуль-тат, мотивація і легкість у навчанні безбудь-якого стресу. Дуже важливо знайтисаме того експерта, з яким ви будете наодній хвилі, який буде вас мотивувативласним прикладом. Усім читачам,хто вивчає англійську, можу порадитидекілька речей:

1) годі хвилюватись через помилки: ми всіїх робимо, вони мають бути не перешко-дою в навчанні, а навпаки – стимулювативас позбутися їх;

2) усі блоки та страхи – тільки у вас в голо-ві: ви почнете отримувати задоволеннявід навчання тільки тоді, коли не будетезвертати на них увагу;

3) для того щоб почати розмовляти анг-лійською, потрібно… почати розмовлятианглійською, іншого виходу просто немає,неможливо розвинути цю навичку і прицьому боятись сказати хоч слово. Нехайце будуть маленькі прості речення, алекрок за кроком ви зможете навчитисьговорити, просто зробіть це.

Дар’є, розкажіть як людина, котра вільноволодіє англійською: як вивчали її Ви?Чи були складнощі в процесі особисто уВас? Як довго Ви почуваєте себе впевне-ною, коли говорите англійською мовою?

Моя історія з англійською почалась щез садочку, я ходила на заняття з англій-ської, у мене досить добре виходило, ібатьки вирішили віддати мене до школиз поглибленим вивченням іноземноїмови. Саме в шкільні роки я набула базузнань, англійська у мене була щодня – іне просто загальна англійська, а ще біз-нес-англійська, англійська література такраїнознавство, технічна термінологія.В університеті я продовжила вивчатианглійську і там опанувала військово-по-літичний переклад і економічну лексику.Звичайно, як і в усіх людей, у мене булитруднощі з деякими темами, я робилаті самі помилки, що робить більшістьлюдей, котрі вивчають мову, і так самоу мене був дуже сильний страх розмов-ляти англійською. Зізнаюсь чесно, щотільки роки три-чотири я відчуваю себевпевненою при розмові англійською. Щомені допомогло? Я просто зрозуміла, щодля більшості населення планети англій-ська – така сама іноземна мова, як і длямене, тому не варто боятись цього, не всізнають мову ідеально. Саме цей меседж ядоношу своїм учням, щоб вони позбулисьстраху розмовляти англійською.

@englishtutor_daria

Я ПРОСТО ЗРОЗУМІЛА, ЩО ДЛЯ БІЛЬШОСТІ НАСЕЛЕННЯ ПЛАНЕТИ АНГЛІЙСЬКА – ТАКА САМА ІНОЗЕМНА МОВА, ЯК І ДЛЯ МЕНЕ, ТОМУ НЕ ВАРТО БОЯТИСЬ ЦЬОГО, НЕ ВСІ ЗНАЮТЬ МОВУ ІДЕАЛЬНО