Олександра Лебедева: «Ми вкладаємо душу в кожен проєкт»

Irina Krushevsky
1 Вересня, 2023
Doktor_Samanta: «Косметологія – це моя пристрасть і життя»
3 Листопада, 2023

Філософія «Зробити світ прекрасним засобами дизайну» стверджується на сайті компанії High Architects, що її заснувала Олександра Лебедева, і цей слоган є її візитівкою. Творча, цілеспрямована й талановита, Олександра дійсно робить світ навколо себе прекрасним і гармонійним

Як виникла ідея дизайнерської студії, хто працює в її команді та які напрями оформлення житла нині в топі, вона розказала в інтерв’ю.

Олександро, як давно існує Ваша студія? Розкажіть про історію її створення.

Ідея створення компанії зародилась у мене ще 2013 року. Але тоді я була студенткою другого курсу і не знала, що і як має працювати в цьому бізнесі. Тому вирішила, що потрібно набути досвід роботи і лише потім відкривати свій бізнес. Мені здавалось, що це найпростіший варіант.

Спершу я 2018 року створила в інстаграмі сторінку з назвою студії Lebedeva Design. Але потім назва студії змінилася на High Architects. З цього історія тільки почалась, і ще безліч неймовірних проєктів чекали на нас попереду.

Хто входить до вашої команди?

До нашої команди входять молоді амбітні архітектори та дизайнери, котрі живуть своїми проєктами та найбільше за все обожнюють створювати гармонійний простір довкола себе. До команди беремо тільки досвідчених архітекторів і дизайнерів. Наразі в команді працюють проджект-менеджер, головний архітектор, головний дизайнер, двоє візуалізаторів і архітектор.

Поговорімо про найцікавіші для Вас проєкти.

До війни ми більше орієнтувалися на комерційні проєкти, і вони були для нас у пріоритеті. Устигли розробити офіси площею 2000 м2 для Welltech, фітнес-студію Integral, декілька клінік, ресторани Rozliwine. І паралельно часто проєктували приватні житлові будинки. Нині ж ми більше націлені на приватне житло і тепер найчастіше розробляємо проєкти будинків і квартир у Києві та за кордоном. Для нас усі наші проєкти дуже цікаві, ми вкладаємо душу в кожен з них.

Але хочу детальніше розповісти про ресторан Rozliwine, що розташований у Києві на вул. Олександра Олеся, 6-Б. Роботу над цим проєктом розпочали в кінці серпня 2022 року, під час війни. Але через негаразди, пов’язані з бойовими діями, фактично заклад офіційно відкрив свої двері з початку весни 2023 року. Результат перевершив усі сподівання. Наразі в Rozliwine увечері постійно повна посадка, а всі гості просто в захваті від такого чудового інтер’єру. І ми щасливі, що долучились до створення такого прекрасного проєкту, котрий щодня радує відвідувачів.

Ви працюєте із закордонними замовниками. Чим вони відрізняються від наших співвітчизників? Які уподобання в Європі?

Так, працюємо. Наразі ми розроблювали проєкти в більш ніж 10 країнах Європи і продовжуємо працювати. Реалізували два проєкти з авторським супроводом: житлові будинки в Латвії та Іспанії. На ведення іспанського проєкту літала цієї весни і пробула там 2,5 незабутніх місяці. У цілому вподобання клієнтів не дуже розрізняються, адже ми працюємо з українцями здебільшого за кордоном. Але дуже відрізняється темп життя людей у Європі. У Києві життя грає зовсім іншими барвами, тут воно вирує та бурлить і швидко рухається вперед.

Дайте декілька порад нашим читачам щодо того, як створити інтер’єр будинку, котрий би відповідав сучасним трендам. І як з Вами можна зв’язатися?

Здебільшого ми працюємо в мінімалізмі та сучасному стилі. Іноді в сучасній класиці. Мінімалізму складно вийти з моди, тому що там немає перевантаженості деталями, туди завжди можна щось додати – й інтер’єр заграє іншими барвами.

А якщо говорити про сучасні технології, то ми проєктуємо будинки без радіаторів, опалюємо їх теплою підлогою та вентиляційними установками. Застосовуємо системи розумного будинку в наших проєктах, у такому разі можна, наприклад, вимкнути освітлення, бойлер дистанційно, за допомогою смартфона. Також часто робимо штори з електроприводом. Використовуємо сучасні матеріали, зокрема мікроцемент, широкоформатний керамограніт, HPL-плити, а також вінілову підлогу, сантехніку прихованого монтажу, натуральні природні кольори та відтінки. Створюємо житло, що буде актуальним не один десяток років.

Ви можете написати нам в інстаграм @higharchitects або в телеграм @lebedeva_des. Також заходьте на наш сайт: https://higharchitects.com/

Дизайн студія: High Architects