Анна Гузєєва – учасниця популярних телевізійних проєктів, переможниця конкурсів краси та ведуча

КОЛАБОРАЦІЯ СІЧНЯ – TREE HUT&MON MOU
18 Січня, 2024
MAYLIN AGUIRRE Model & Actress Fashion Story February 2024
3 Лютого, 2024

ДИТИНСТВО, ЮНІСТЬ І ОСВІТА

Анна Гузєєва народилась 4 вересня 1998 року в місті Дніпро у родині юристів. Єврейське прізвище батька дівчина не афішує.

2015 року закінчила музичну школу по класу фортепіано з відзнакою.

2016-го – закінчила школу еколого-економічного профілю з відзнакою (срібна медаль).

Того ж року вступила до Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара на факультет прикладної математики на бюджет та 2022 року захистила диплом магістра в цьому ж університеті.

МЕДІА ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ

2018 року Гузєєва почала свою діяльність на дніпровському обласному телевізійному ЗМІ «11 канал» як журналістка, вела рубрику в програмі Promenade.

2019-го стала ведучою та головним редактором програми ProКультурне, де брала короткі інтерв’ю в зірок шоубізнесу та діячів культури.

2021 року на екрани виходить 11-й сезон найбільш рейтингового реаліті-шоу «Холостяк», де Гузєєва запам’ятовується глядачам своїм яскравим, запальним образом; протягом весни 2021 року її ім’я залишається в топі запитів українських користувачів Google.

Того ж року Гузєєва бере участь у розважальному шоу «Богиня Шопінгу» на телеканалі ТЕТ, де отримує жадану перемогу. Протягом 2021 року відвідує різноманітні ток-шоу на телебаченні як героїня та експертка.

МОДЕЛЬНА КАР’ЄРА

Модельна кар’єра Гузєєвої почалася 2019 року.

Дівчина фотографувалась для каталогів одягу і українських модних журналів.

2020 року вона потрапляє на обкладинку відомого американського видання Ellements Magazine (Нью-Йорк).

Після цього відоме міжнародне видання Topcity вносить Гузєєву до свого топ-50 найкрасивіших людей світу – 2020.

Того ж 2020 року Анна брала участь у європейському конкурсі краси Miss Fashion Universe, де отримала головний титул та першу корону.

Після цього потрапила на обкладинку модного італійського журналу GMARO.

У грудні 2021 року виходить черговий випуск журналу Playboy, на обкладинці якого Гузєєва постала у спокусливому образі.

2023 року Гузєєва вирушає на європейський конкурс краси Mrs. European Nations в Афіни, де входить у трійку переможниць та отримує титули «Міс Східна Європа 2023» і «Друга Віцеміс Європейських Націй 2023».

ПОЕЗІЯ

Анна Гузєєва з юних років бере участь у конкурсах поезії. Її вірші публікувались у збірках «Собори наших душ» (2016 рік), Часопис «Барви» (2016 рік), «Україні присвячую» (до дня 25-річчя незалежності України, 2016 рік).

2018 року вона отримала нагороду «Гордість Дніпра» в номінації «Поетеса Року», на честь чого колекція її віршів була того ж року опублікована в журналі Millenium.

СЬОГОДЕННЯ

Нині Анна Гузєєва живе в Києві, займається діяльністю у сфері піар-послуг, має власну піар-агенцію «Guzeeva PR», працює ведучою на різноманітних заходах, веде активне соціальне життя і свій блоґ в інстаграмі, де за нею слідкують близько мільйона підписників.

ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ

Подробиці особистого життя Гузєєва не розкриває. Відомо, що дітей у неї нема. Наразі в офіційному шлюбі вона не перебуває. Але довгий час перебувала у стосунках з бізнесменом, ім’я якого вона також не афішує.