Дядя Жора: «Я мрію і вірю, що наша Україна стане світовим культурним центром, куди будуть їздити з усього світу і пишатись тим, що відвідали Україну»

Колаген – маркетинг чи користь?
3 Липня, 2024
Ми самі створюємо свою реальність
3 Липня, 2024

Головний ДЯДЯ України – співак, ведучий, комік та актор, продюсер гуртів «Opium» та «Action», екскапітан команди КВК «Три товстуни», Український шоумен, резидент комедії «Comedy Club», власник івент-агенції «ДЯДЯ ЖОРА COMPANY», засновник благодійного фонду «Центр Добра», чудовий татко і неймовірно цікава людина – Вадим Ростиславович Мичковський, ДЯДЯ ЖОРА!

Дуже надихає бачити, що творчість доторкається до струн душі інших

 

Дядю Жоро, у Вас вражаючий досвід шоумена та продюсера. І найголовніше – величезна любов глядачів. Хто або що є Вашим натхненням сьогодні?

Як і всіх, мене надихають діти, дружина, стосунки, я пишу про власні почуття, які відгукуються іншим: це дуже цінно. У мене є авторські ліричні пісні «Відмінимо плани», про мрії українців, «Яскраві моменти» – пісня, під яку люди фіксують важливі, цінні, яскраві моменти свого життя, ну і, звичайно, є пісні для настрою, розвеселити, підняти настрій. Нещодавно випустив пісню справжніх чоловіків «Жінка-аб’юзер», вона теж про стосунки, але трішки з гумором.

Дуже надихає бачити, що творчість доторкається до струн душі інших. Відмітки в інстаграмі, де маленькі діти запалюють під мої пісні, вдячні слухачі, що підходять і кажуть: «Дякуємо за пісню», бачити реакцію людей, чути, що їм подобається, – дуже надихає.

Нещодавно мене дуже вразило, коли під час виконання пісні «Відмінимо плани», на одному дитячому фестивалі у Львові, зі сцени я бачив жіночок, у яких по щоках лилися сльози, це було дуже щемливо, я дуже радий, адже мені вдалося створити те, що відгукується іншим.

Дякую Всім хто слухає, знімає, лайкає та коментує!

Ви не перестаєте дивувати своїх прихильників, адже відкрили себе з нової сторони як співак. Що спонукало Вас почати розвивати ще й сольну кар’єру?

Так, по життю я творча людина, мав справу з гумором, потім став ведучим, мені дуже подобається використовувати слово «шоумен», бо воно включає в себе все!

Нещодавно відкрив для себе новий напрям, це своєрідний вихід із зони комфорту, виклик, творчий експеримент – музичний формат, досить цікаво доносити власні емоції, почуття через музику. Я – людина творча, люблю експериментувати, зазвичай асоціююсь у людей з гумором, нині зробив виклик спробувати себе в незвичному для самого музичному форматі. Хочу зібрати стадіон, нехай це буде навіть маленький стадіон у райцентрі – але стадіон! До олімпійського теж дістанемось, ви як побачите, що Дядя Жора збирає олімпійський, швидше купуйте квитки, бо вовчиці все розберуть.

Співак – це, звісно, дуже голосно, я більше виконавець.

І, знаєте, дуже приємно, коли прихильники все частіше й частіше сприймають мене вже як виконавця, навіть на заходах, які я веду, замовляють окремою позицією виступ, щоб наживо почути хіти Дяді Жори.

Як це – бути батьком трьох доньок? Ваші дівчатка мають прихильність до творчості, сцени, гумору. Чи планують вони й надалі розвивати цей творчий шлях?

Бути батьком дівчат – це дуже по-особливому, дуже круто, вони такі люблячі, чуйні, гадаю, чоловіки мене зрозуміють, я маю власний гарний квітник.

Дівчата заряджають, надихають, радують. Кожна з них різна, три різних людини, три різних характери, але всі мої!

Амінка, наймолодша донечка, наша маленька зірочка, можете побачити в моєму інстаграмі, вона активно знімається у скетчах, тіктоках, інколи навіть дружина дивується, як швидко прогресує Амішонок в акторському плані. Вона вже має свій власний ютуб-канал Amina Land, вирішили створити такий пізнавальний, цікавий дитячий канал, бо на власному досвіді з’ясували, що в нас немає дитячого українського контенту на ютубі, – треба виправляти, щоб дітки дивились наше рідне.

Уляна, найстарша, пішла стопами батьків та активно займається блоґерською діяльністю, запустила власні курси з макіяжу, де з нуля вчить дівчат і жінок робити в домашніх умовах професійний макіяж.

В Устини наразі важливий етап: вона закінчує школу, активно готується до складання іспитів, випускного та вступу до вищого навчального закладу.

Вітаємо Вас із новим проєктом! А саме з відкриттям мережі магазинів напівфабрикатів «Дядя Шеф»! Чи можна це пов’язувати з Вашою особистою любов’ю до смачних страв з тіста? Що є для Вас найулюбленішим?

«Дядя Шеф» – це ще один виклик, крім того, що я шоумен, десь усередині я ще той барига. Мені прикольно відкривати нові проєкти, стартапи, і це ще один бізнес-експеримент.

Я колись уже займався ресторанним та іншими бізнесами, але потім усе ж таки повністю переключився на творчість. Нині такий час, коли захотілося знову експериментів. Тим більше – я знаюсь на цьому, не перший рік займаюсь і цікавлюсь маркетингом. Ми створюємо ютуб-проєкти, тож знаємо і розуміємо, як правильно запакувати та просувати продукти. Тому вирішив створити щось нове, велике, цікаве, а головне – корисне.

«Дядя Шеф» – це мережа домашніх напівфабрикатів, це власний цех, нашою метою є полегшити життя домогосподаркам, створити смачний продукт. «Смачніше, ніж вдома» – це наш слоган.

Нині активно розвиваємо мережу, готуємо до відкриття нові точки, вводимо нову лінійку продуктів, розширюємось, тож підрядники, партнери та інші, запрошуємо до співпраці!

Ваша пісня «Відмінимо плани» стала для багатьох надихаючим і чуттєвим треком. Цікаво, які місця нашої столиці для Вас є особливими? Куди б Ви поверталися знов і знов?

«Відмінимо плани» була моєю першою авторською піснею, вона дійсно зайшла всім, бо вона близька кожному з нас, вона – про мрії українців, про Україну, про нашу мирну Україну, про розвинену європейську Україну.

Мріємо про те, щоб скоріше настав той день, день перемоги, щоб було як раніше, щоб можна було взяти кохану людину і рвонути, рвонути в будь-який куточок України, де рівні дороги, де немає тривоги. А в нас дуже багато місць, куди можна рвонути, як на захід, так і на схід, як на північ, так і на південь.

Я мрію і вірю, що наша Україна стане світовим культурним центром, куди будуть їздити з усього світу і пишатись тим, що відвідали Україну, настане той день, коли Дубай порівняно з Україною буде відпочивати.

Ваша організація івентів ДЯДЯ ЖОРА COMPANY набуває все більшої популярності. Розкажіть про Вашу творчу родину – команду неймовірних людей. Як у сучасному світі можна встигати керувати кількома проєктами, бути чудовим татком і залишатися в ресурсі?

Ми можемо все, вже більше 20 років досвіду організації івентів по всій Україні. Займаємося організацією як маленьких концертів, так і великих конференцій, стадіонних заходів і днів міста. Корпоративи, дні народження, весілля для нас – як маленькі горішки: організовуємо за день.

Маємо і великі проєкти, і маленькі, у мене велика надійна команда відповідальних людей. Наразі відкрили дитячий продюсерський центр, центр розвитку дітей «KidsTeam», маємо власний продакшн.

Плануємо зйомку декількох ютуб-проєктів, дитячі зйомки, дорослі, розважальні. Також активно готуємось до зйомок фільму повного метра, це буде сімейна історія, шукаємо партнерів, спонсорів – є амбіція створити якісне українське кіно, така велика ціль на цей рік!

Який проєкт зараз займає усі Ваші думки? Чим здивує нас Дядя Жора у 2024–2025 роках?

Як я вже казав раніше, найбільше уваги приділяю музичній сфері, створенню музичного контенту, розвитку. Готуємо декілька ютуб-проєктів, соціальних і розважальних, і про кіношку вже казав, хочемо зняти класну сімейну історію.

Велику кількість часу займає наша благодійна діяльність, розваги розвагами, але потрібно допомагати. З моїм благодійним фондом «Центр Добра» щоденно приймаємо багато запитів благодійних та соціальних, допомагаємо військовим, переселенцям, діткам, у яких вкрали дитинство.