Юлія Жданова: «Наші прикраси вже носять матусі у багатьох країнах світу»

Інна Павлів Бренд ZY Hats
Інна Павлів: «Бренд ZY Hats народився у Відні, але має українське серце»
26 апреля, 2022
Владимир Шоломицкий
Володимир Шоломицький: Для мене сенс життя — це професійна, волонтерська та громадянська діяльність
29 апреля, 2022
«Пацьорки jewelry» Юлія Жданова

«Пацьорки jewelry» — перший український бренд наймиліших ювелірних прикрас. Кожен браслет цього бренду є дійсно унікальним. Адже це ручна робота, робота майстрів, котрі вкладають у кожну прикрасу частинку своєї душі, частинку любові до своєї справи. Засновниця бренду Юлія Жданова переконана, що вишукані мамабраслети обов’язково стануть талісманами, оберегами для будь-якої мами та її малечі

Юліє, як виникла така жартівлива й мила назва ювелірного бренду та ідея створювати саме срібні прикраси для матусь?
Слово «пацьорки» походить від давньої української назви намиста й асоціюється з чимось милим, маленьким, як намистинки, але водночас стильним і вишуканим. Також нам дуже хотілося зробити наголос на тому, що ми саме УКРАЇНСЬКИЙ бренд, тому і назву обрали відповідну, автентичну. Чому саме мамабраслети? Зараз на ринку дуже великий асортимент прикрас, різних, на будь-який смак, але саме такі особливі знайти важко. Ми впевнені: кожна матуся мріє зберегти в пам’яті день появи на світ її малюків, а браслет з дітками — кращий спосіб запам’ятати ці чудові емоції!

«Пацьорки jewelry» Юлія Жданова
«Пацьорки jewelry» Юлія Жданова

Ми впевнені: кожна матуся мріє зберегти в пам’яті день появи на світ її малюків, а браслет з дітками — кращий спосіб запам’ятати ці чудовіемоції!

Скільки років існує бренд? Хто розробляєйого дизайн?
Ми ще зовсім юні, адже нам виповнився лише один рік. Не можна сказати, що він став легким, деякі ідеї було втілити легко, а деякі, навпаки, перероблювалися по декілька разів. Але ми сподіваємося, що нам таки вдалося створити неймовірні прикраси. Дизайн «Пацьорокjewelry» розробляю я, засновниця бренду.

У чому унікальність виробів бренду «Пацьорки jewelry», в чому їхня родзинка?
Наші прикраси унікальні тим, що кожен наш замовник чи замовниця можуть самостійно обрати метал, з якого буде виготовлено браслет, а також кількість фігурок хлопчиків і дівчаток. Замовник сам визначає, чи будуть фігурки гладенькі, чи інкрустовані дорогоцінним, напівдорогоцінним камінням або ювелірною емаллю. Також до браслета можна додати такі елементи, як сердечко, зірочка або п’яточки.Тобто наші клієнти створюють свою прикрасу самостійно, в цьому і є унікальність. Родзинкоюж наших прикрас є гравіювання. На зворотній стороні фігурок ми пишемо ім’я та дату народження дитинки, але взагалі можемо написати що завгодно за бажанням замовника.

«Пацьорки jewelry» Юлія Жданова

Наші прикраси унікальні тим, що кожен наш замовник чи замовниця можуть самостійно обрати метал, з якого буде виготовлено браслет, а також кількість фігурок хлопчиків і дівчаток

Що окрім браслетів можна у Вас замовити?
Поки що ми спеціалізуємося саме на браслетах, але в планах у нас розширити асортименті пропонувати клієнтам підвіски, каблучки (також з мама-тематикою), та, можливо, дитячі сережки.

Чи можуть зробити у Вас замовлення не лише українські мами, а й мами з інших країн?
Наші прикраси вже носять матусі у багатьох країнах світу, таких як Канада, ОАЕ, Німеччина, Франція. Деякі складнощі, звичайно, виникають — саме з міжнародною доставкою, але ми намагаємося слідкувати за тим, щоби прикраса доїхала до замовника у визначений термін.

patsyorki_jewelry
www.patsyorki.com.ua