Анна Швігель: «Шлях до себе справжнього – довжиною в життя»

Тренди та стильні образи для жінок у бізнесі
29 Лютого, 2024

Експертка у роботі з ментальними програмами, атмологиня та атмахілерка Анна Швігель знає про щастя все, бо зробила щасливими багатьох людей, коли вони зневірилися так, що й не мріяли перетворити життя з чорно-білого монотонного існування на різнокольоровий калейдоскоп яскравих та барвистих миттєвостей, надихаючих насолоджуватися й ділитися власним щастям з іншими.

Що воно таке – ментальні програми, а також коли потрібна трансформація, як познайомитися зі своїми драконами та створити кращу версію себе, притягуючи у своє життя радість, багатство та інші бонуси від перевтілення, фахівчиня розказала читачам журналу Merlaine.

Анно,  хто такий атмолог? Розкажіть про себе, про те, як Ви прийшли до роботи з ментальними програмами.

Атмалогія – це наука про щастя. Атмолог – це той, хто супроводжує людину в переході зі старої версії, в якій є хвороби, нещастя, страждання, в нову версію, в якій більше радості, щастя, здоров’я, задоволення, більше живого життя. При цьому я використовую квантові техніки й інформацію з енергоінформаційного поля людини, котра до мене прийшла в роботу. Я навчаю людей розуміти, чого саме вони хочуть, щоб не жити за нав’язаними цілями й задачами, навчаю людей слухати самих себе, чути самих себе, розуміти самих себе і мати всередині себе ясність. В атмалогію я прийшла тоді, коли хотіла врятувати себе. Як і заведено говорити – перш ніж допомагати комусь, спочатку допоможи собі, а тоді вже зі своєї цілісності можеш розпочати допомагати іншим. Усе почалося з того, що ми з чоловіком під час медової подорожі полетіли до Мексики, а вона славиться своєю магічною частиною, там багато місць сили, шаманів, піраміди. І на одній з екскурсій нас привезли до селища, в якому живе сильний шаман, він провів коротеньку церемонію для нашої групи, а потім я запитала у нашого гіда, чи знає він шаманів, які проводять церемонію аяваски. Він порадив мені запитати в групі у фейсбуці, й там на моє повідомлення відгукнулась прекрасна дівчина і сказала, що в найближчі дні буде можливість потрапити на таку церемонію. Я не зволікаючи погодилась на таку пропозицію і сказала чоловікові, що це буде мій подарунок на день народження, який був у той самий час.

На церемонії я познайомилася з родиною з України, які й направили мене в атмалогію, коли за деякий час у мене почали відкриватися зверхздібності і я не знала, що з цим робити.

Кажуть що шукати себе справжніх, проходити трансформацію люди починають у складні часи. Чи так це? 

Так, це правда, так було й у мене. Я почала шукати себе справжню, коли в мене не виходило побудувати щасливі партнерські стосунки, тепер у мене турботливий щедрий чоловік і люба донечка, котрій півтора рочки. Люди заходяться пізнавати себе справжніх, коли починаються проблеми з тілом. Через хвороби з нами завжди говорить наша душа. Коли вона вже не знає, як до нас докликатись, у нас починають вмикатися різні захворювання. А ми всі хочемо жити, і тому хвороба спрацьовує як тригер, щоб людина відкрила очі на своє життя та побачила, що з ним щось не так. 

Ми починаємо пізнавати себе, коли не можемо перейти в житті на новий рівень. Коли є відчуття, що ходиш по замкненому колу, – з тобою трапляються подібні ситуації, приходять подібні люди. Коли ми не можемо пробити свою фінансову стелю, вийти заміж, народити дитину. 

А ще доволі часто гроші стають тією самою мотивацією, щоби почати в собі розбиратись. Коли ми хочемо подорожувати, гарно виглядати, відчувати себе вільними, займатися улюбленою справою й отримувати за це пристойні гроші.

Чи можна створити кращу версію себе самостійно? 

Знаєте, у нас не так багато часу в цьому житті, щоби ще й із цим працювати самостійно. Ми можемо робити це самостійно і – так, ми будемо проходити в цьому еволюцію, але це буде дуже повільно. Тому що наш мозок не хоче йти в нове, йому там небезпечно, він не знає, як там, тут йому може бути погано, але він усе тут знає. І коли ми беремося до самокопання, він вмикає захист. Якщо ми хочемо змін, якщо ми хочемо крутих результатів у своєму житті, тоді краще мати людину, яка в цьому є спеціалістом, яка може тебе провести через твої складнощі в житті. Ми можемо допомагати собі у створенні кращої версії себе. Бо окрім пропрацювань нам ще потрібно діяти, це саме те, що ніхто за нас не зробить. Дисципліна, сила волі – це ті якості, котрі нас і відрізняють від інших істот.

Що таке ментальні програми, звідки вони беруться і як впливають на особистість?

Ми живемо у світі причиново-наслідкових зв’язків. Нічого нізвідки не приходить і нічого нікуди не зникає. На все є своя причина і наслідок. Ментальні програми сформовані на основі цих зв’язків, і, окрім того, вони ще й мають декілька рівнів формування. Вони багатовимірні. Можемо подивитись на три рівні, такі як:

  1. Досвід нинішнього життя. 
  2. Родовий рівень, рівень наших предків. 
  3. Досвід душі. Реінкарнаційний рівень. 

Тобто у своїх минулих утіленнях ми потрапляли в різні ситуації і не проходили урок, ми закривались, приймали якісь рішення, ну на кшталт «мені чоловік не потрібний, я впораюся з цим сама», потім наша душа приходить у нашу родову систему, теж невипадково, і коли ми починаємо досліджувати свою родову систему, то бачимо в ній закономірність – що наші бабусі та прабабусі не довіряли чоловікам, виконували чоловічу роботу, забагато обов’язків брали на себе, тягли все на собі. А потім ще й на своєму досвіді проживаємо це: знаходимо партнера, на якого не можемо покластись, беремо все у свої руки і шукаємо варіант, як у цьому «вижити». І на рівні логіки жінка може не розуміти, чому в її життя приходять такі чоловіки, на яких не можна покластися, біля яких не можна розслабитись, а насправді в цей час вона просто обслуговує цю програму. Програму «чоловік – це ненадійно, сьогодні він є, завтра його немає, потрібно все тримати у своїх руках».

Як це впливає на особистість?

Особистість із такою вбудованою програмою – це контролер, вона не вміє розслаблятись, відпочивати, вона не почуває себе в безпеці поряд з чоловіком, вона завжди думає, як вижити.

Як виявляються і пропрацьовуються ментальні програми? 

Програму легко знайти, виходячи з сильної травми в житті людини. Звичайно, мозок дуже гарно це все приховує, і в цьому випадку мені допомагає навичка ясновидіння, екстрасенсорика. Як я вже казала, програма формувалась на декількох рівнях, і вона має своє ядро, «кореневий заряд», котрий знаходиться на одному з рівнів, і якщо ми його знаходимо, то можемо розібрати цю програму за допомогою квантових практик. Наприклад, у житті в людини не все казково з фінансами, вона багато працює, мало заробляє або десь втрачає свої гроші, вони в неї десь згоряють, її можуть обкрадати, підставити, ще щось. Суть у тому, що гроші в життя людини приходять складно або швидко зникають. А корінь цих усіх ситуацій полягає в тому, що прабабуся цієї людини зазнала розкуркулювання. І в той момент вона прийняла рішення, що гроші – це небезпечно, мати великі статки – це про смерть. І тоді ми по лінії часу повертаємось до цієї прабабусі й починаємо з цим працювати завдяки квантовим технікам, які є в моєму арсеналі. 

Зустрітись зі своїм внутрішнім драконом – це як? Чи потрібно його перемагати?

Внутрішній дракон – це наша тіньова сторона. У дитинстві нас учили бути хорошими дівчатами, а все погане нам не можна було проявляти. Будь слухняною, будь ввічливою, поважай старших, будь охайною, не рюмсай, будь сильною, не жалійся. Коли ми живемо з «так треба, так правильно» – це не про життя. Ми поділяємо цей світ на чорне й біле, на хороше й погане. 

Немає тут хорошого і поганого. Бо агресія і злість – це теж правильні емоції, і їх теж потрібно вміти проявляти у відповідні моменти. Бо наш «поганий», «негативний» досвід – це просто досвід, а забарвлення ми вже самі йому надаємо, виходячи з якихось соціальних критеріїв. Немає поганого досвіду. Це просто мій досвід, це мій шлях. І приручити дракона – це про те, щоби пробити в собі не лише «хороше», не лише «правильне», любити себе і тоді, коли я зла, коли я агресивна, коли відчуваю себе слабкою, коли хочу відпочити від усіх, від дитини, а не картати себе за те, що я зараз погана мати, бо вибираю себе. 

Приручити в собі дракона – це про прийняття всього свого досвіду. Зрозуміти, що він був правильний, бо це мій досвід, це мій шлях, моя еволюція, я в цьому росла й росту! Дозволити собі робити помилки, не бути ідеальною. Бо дитина не може навчитись чогось, поки не спробує. Ми не можемо знати, як їсти якусь екзотичну страву, фрукт, якщо бачимо це вперше. Суть у тому, щоб стати до себе лояльною, ні з ким боротися не треба, нікого перемагати не треба, це треба лише полюбити, полюбити себе різною: і де я суперуспішна, і де я лише чогось навчаюсь методом спроб і помилок.

Що воно таке – особисті кордони і як навчитися їх охороняти? 

У кожної держави є свої кордони, і ми бачимо, як порушуються кордони нашої країни. І особисті кордони людини виглядають так само, тільки масштаб інший. Коли нам дають поради без нашого дозволу, коли замість нас вирішують, як нам буде краще, коли нам кажуть, що нам потрібно робити, коли навчають, як нам виховувати наших дітей, якою помадою фарбувати вуста, кажуть, що нам червона не личить або що вона вульгарна, кажуть нам, що ця сукня нам не пасує, вказують на наші недоліки, на нашу неідеальність – це все про порушування наших кордонів. 

І тут ми знову повертаємось до хорошої дівчинки. Яку вчили бути вихованою, поводитися чемно, стримувати свою злість і агресію, слухатись дорослих, дотримуватись обіцянок, допомагати іншим. І доки ми перебуваємо в позиції хорошої та зручної, наші кордони завжди будуть порушуватися. Щоби почати їх відстоювати, нам потрібно ростити любов до себе. Бо коли я себе люблю, я завжди обираю себе. Коли я себе люблю, люблю свого дракона, я в контакті зі свою агресією, злістю, тоді направляю їх на те, щоб відстояти свої кордони. Не на те, щоб удома сваритись на котика чи песика, злоститись на себе чи свою дитину, – направляю на людину, яка зараз хоче порушити мої кордони. Потрібно навчитись бути хорошою для себе, а зріла особистість із цілісними кордонами – це дуже незручна людина.

Чи пов’язаний процес трансформації з успішністю та матеріальним добробутом людини? 

Так, дуже пов’язаний. Якщо людина по-чесному йде в пізнання себе, готова змінюватись, набувати нові якості, нові риси характеру, то така людина дуже швидко починає рости в грошах. Люди, які зі мною працюють, починають рости в геометричній прогресії у фінансах і регулярно виходити на нові фінансові рекорди. Починають проявлятись у соціумі, якщо до цього був бар’єр, запускають нові проєкти, масштабують бізнес, набирають команду, міняють своїх менеджерів, співробітників на нових, після чого в компанії відбуваються зміни. 

З’являється легкість у роботі, в реалізації. Гроші починають заходити в життя набагато легше, з’являється час на себе, на відпочинок, на родину. Чоловіки починають робити жінкам дорогі подарунки. Годинники, автомобілі, прикраси, подорожі. Після пропрацювань ми завжди отримуємо ДАРИ у вигляді матеріальних благ. Це для нас такий знак, що ми на правильному шляху. У нас взагалі в атмалогії є окремий напрям, який називається «атмалогія бізнесу».

І ми з колегами займаємось тим, що працюємо конкретно з бізнесом, для бізнес-системи, на благо для неї, для її розвитку й масштабування. Бо бізнес-система, як і родова система, – жива. І кожен у цій системі має своє місце, в ній є свій лад, ієрархія, а коли щось десь порушується, то в роботі відбувається збій, починаються якісь проблеми, затримки, вчасно не закриваються проєкти, не виконується місячний план, звільняється важливий співробітник, розсипається команда або бізнес не росте протягом довгого часу. Тому й людина отримає матеріальні блага, коли починає знайомитись із собою, працювати зі своїми програмами; так само можуть робити і власники для свого бізнесу.

Дайте декілька порад нашим читачам, які зважилися піти в трансформацію. 

Якщо ви вже наважились на це, то у вас обов’язково все вийде. Інколи ми на шляху пізнання себе зустрічаємося зі знецінюванням, порівнюємо себе з іншими, мовляв, у когось кращі результати, а в мене таких немає ще. Тримайте фокус на тому, що у вас уже змінилось, на своїх результатах. У кожного свій шлях, свої задачі, своя швидкість. І якщо ви вже знаєте, що таке щастя, якщо ви вже з ним стикалися, ви знаєте це відчуття; можливо, воно було у вашому житті перманентно, але ж воно було, отже, воно є. Отже, вам туди, вам – у це щастя. Хто шукає, той завжди знаходить. Не бійтесь познайомитися з собою справжнім, бо на цьому шляху ви будете пізнавати себе в різних проявах. Не бійтесь іти в біль, пірнати в нього, бо там найбільший дар і життєвий ресурс, який ви можете отримати. Що складніша ситуація була, що сильніший біль, то більше там вашого ресурсу. Не зупиняйтесь, шлях до себе справжнього – довжиною в життя. І пізнаючи себе, ви допомагаєте не лише собі, а й своїм дітям, майбутнім дітям, своїм батькам, своїй родовій системі; ми гадаємо, що ми зараз тут для себе працюємо-стараємось, а насправді ми працюємо для всіх, для всієї планети. Пропрацьовуючи свої ментальні програми, ми відчиняємо двері у своє щасливе життя, у своє живе життя, де ми відчуваємо, де ми досягаємо бажаного успіху.

Як можна звернутись до Вас по допомогу? 

Для того щоби почати пізнавати себе з моєю допомогою, ви можете написати мені в Telegram @hanna_schwiegel або в Instagram @anna_schwiegel, і ми оберемо для вас найзручніший і найефективніший формат роботи. Я працюю персонально з людьми, є груповий варіант, групове менторство. Також ви можете отримати нову професію, стати експертом у роботі з ментальними програмами і змінити не лише своє життя, а й допомогти іншим людям змінювати їх життя.