Таміла Чехович: «Справа мого життя – допомагати жінкам зростати, розкриватись, аби бути щасливими і змінювати світ на краще»

Тетяна Міронова: «Результати моїх учнів дуже надихають»
28 Лютого, 2024
Марина Сулима: «Ти можеш бути неймовірно талановитою, але лише системні дії дадуть результат»
28 Лютого, 2024

Телеведуча, експертка з іміджу та етикету Таміла є засновницею онлайн-курсу «Розквітай», де розкриває теми про стиль, етикет, базовий гардероб, шопінг – усе про унікальний прояв жінки. Вона випустила сім потоків – більше 1000 його учасниць

Пам’ятайте одну істину: Ви королева, а королеви не плачуть!

 

Таміло, Ви надзвичайна жінка! Телеведуча, мати двох синів, коуч та експертка за покликанням. Ви несете любов і натхнення. При цьому Ви красива, елегантна, життєрадісна жінка. Скажіть, як Вам вдається все це поєднувати. У чому секрет?

Дякую, чути компліменти завжди приємно. До речі, говорити компліменти теж дуже приємно. У цьому й секрет: робити все в житті із задоволенням. Я багато разів чула про те, які жінки незадоволені своїм життям, про негаразди, котрі випали на нашу долю. Я ставлю просте запитання – «Чому?» Відповідь завжди одна – нелюбов. Тоді ще одне питання-завдання – «Як зробити так, щоб була любов?» Ось і весь секрет – любов. До країни, родини, чоловіка, до себе, свого будинку, вулиці, міста, до кожного раночку і до всього живого. Розкрила вам два секрети, на які в мене пішло 20 років життя.

А ще секрет – у постійному навчанні. 

Я економіст за першою освітою, але це мене не надихнуло.

Потім пішла вчитись на візажиста, стиліста, експерта з етикету, дизайнера-декоратора, імідж-експерта, вдягала зірок та розробляла стиль політикам, вночі шила капелюшки для великих шоу, а вдень виховувала двох синів, навчала стиля й етикету, здобувала другу вищу освіту з культурології.

Стала ведучою, амбасадоркою брендів, започатковувала курси для жінок та займалась благодійністю – все це для того, щоб ділитися знаннями.

Таміло, Ви засновниця надзвичайного жіночого проєкту «Розквітай». Як виникла ідея створити такий продукт?

Уже багато років на телебаченні, в соцмережах, на курсах та івентах я викладаю й популяризую жіночий спосіб життя, стиль, етикет, затишок і родинні цінності.

З початком вторгнення потреба в цих наративах стала актуальна як ніколи. Багато жінок залишилися самі, далеко від дому та рідних. 

Тож ідея онлайн-навчання і підтримка в такі непрості часи виникла вчасно та влучно. Більше сотні жінок взяли участь у благодійному курсі, кошти від якого ми направили в благодійний фонд. Курс мав такий успіх, що продовжив свій шлях і триває досі.

Чому саме «Розквітай»? Яка його головна місія? Розкажіть про нього детальніше. Як це працює?

 «Розквітай» – це гасло, поклик квітнути та жити попри все тут і зараз, а не завтра! 

Є жінки, яким доля подарувала щасливу родину, гарну зовнішність, достаток від народження, люблячого тата, потім чоловіка, ніжну люблячу маму і навіть невирізаний апендицит.

Я зустрічаю жінок, яких критикували все життя. Невпевненість у собі, страхи та комплекси – ось основні вороги жіночності. Цим жінкам усе життя казали, що вони нічого не варті, товсті, негарні, що їхня місія одна – варити борщ і народжувати дітей. 

Жінка варта більшого, єдина її місія – бути щасливою та квітнути!

Саме тому жінкам потрібен наставник, який за короткий термін дасть методичку до розквіту по всіх аспектах життя: від зачіски до квітів на столі, до того, де це все купити і як поєднати, щоб усі озирались. 

Спеціальні домашні завдання з кожної лекції, зворотний зв’язок і підтримка, ексклюзивні знання, які не можна знайти в інтернеті, – ось унікальність курсу «Розквітай».

Ви надихаєте людей, особливо жінок, – розправити крила і жити далі, незважаючи ні на що. А що надихає особисто Вас? Чи завжди Ви перебували в такому наповненому стані, як сьогодні?

Як усі жінки, вже багато років ми щодня навчаємось бути сильними. Мій шлях до ментора та вчителя був непростий, тернистий. Я не показую свої невдачі, хоч нині бути відвертими дуже важливо. Хай люди бачать мене впевненою та квітучою. Я люблю показувати щастя, сміх, затишок, надихати. Усі ми віримо в дива, хай моє життя буде для когось дивом. Я падала і розбивалась багато разів, втрачала, боролась і плакала. Але я завжди піднімалась. Завжди.

«На ранок краще, ніж на вечір, рожевий колір робить тебе ніжною, кава, коли смуток, покращує настрій, прибирання прибирає не тільки в оселі, а й у голові, обирати добро важче, помити голову – це найкращий антидепресант, ліс лікує, обійми кращі за слова…» Особисто мене надихають знання, це мої метелики. У мене всередині є баночка, в якій поміщаються метелики. Це моє натхнення, такі різнокольорові метелики. Сміх дитини – метелик блакитного кольору, вдихати аромат квітів – рожевий метелик, слухати дощ улітку – ніжно-лимонний. А коли холодно і страшно, самотньо й сумно – я випускаю їх, і вони нагадують мені маму, яка огортає мене метеликами і каже: «Усе буде добре, ще трошки, я поруч…»

Що Ви можете порадити людям, у яких опускаюся руки і здається, що життя зупинилось чи взагалі закінчилося? 

Одного дня я плакала так гірко, як тільки й може плакати жінка з розбитим серцем. Що розбиває серце? У кожної душі – своя втрата. Але пам’ятаю це відчуття – погано, мені погано, виходу немає, скільки це може тривати, так боляче… Багато людей переживали такі моменти, і щасливі ті, кого оминула доля втрат. Ось я плачу, що навіть стіни здалися важкими. І тут мій старший син говорить мені мудру фразу, обійнявши мене: «Мам, а ти чого плачеш? Ти ж королева! А королеви не плачуть!»

І знаєте, я почала сміятись так дзвінко, що смуток зник. Я більше так гірко не плакала ніколи. Пам’ятайте одну істину: Ви королева, а королеви не плачуть!