Інна Павлів: «Бренд ZY Hats народився у Відні, але має українське серце»

Аманда Лавері
CoCaBee – дивовижний продукт, створений прекрасною жінкою
21 Квітня, 2022
«Пацьорки jewelry» Юлія Жданова
Юлія Жданова: «Наші прикраси вже носять матусі у багатьох країнах світу»
28 Квітня, 2022
Інна Павлів Бренд ZY Hats

Шляхетна, вишукана, елегантна — все це про жінку, яка вміє та любить носити капелюх. І про красиві головні убори, що створює Інна Павлів — українка, яка живе у Відні. Її австрійський бренд ZY Hats користується величезною популярністю серед європейських модниць, котрі знаються на стильних аксесуарах

Інно, Ви велика любителька головних уборів. Хто прищепив Вам почуття стилю? І чи пам’ятаєте свій перший капелюх?
Звичайно ж, пам’ятаю! У мене є фотографія, де я зовсім маленька, років чотирьох-п’яти, у біло-рожевій панамці. А якщо серйозно, то головні убори я почала носити в юнацькі роки, коли переїхала до Відня. Тоді й захоплювалася капелюхами. Тут їх обожнюють носити, особливо мисливські, прикрашені пір’ям — такі чудово поєднуються з національними костюмами.Почуття стилю в мене народилося зсередини, коли я почала колекціонувати капелюхи. Мені подобається носити їх цілий рік, у будь-який сезон.

Інна Павлів Бренд ZY Hats
Інна Павлів Бренд ZY Hats

Почуття стилю в мене народилося зсередини, коли я почала колекціонувати капелюхи

Чому Ви переїхали до Австрії? Чим займалися до того, як створили бренд ZY Hats?
У Відень я приїхала вчитися, вивчала маркетинг, бізнес-управління, а потім — управління готелями. Паралельно займалася підтримкою всоцмережахмаленьких компаній і створювала з сестрою бренд преміум-купальників. Шлях до бренду капелюхівZY Hats не був таким простим, адже нелегко знайти тих, хто пропонує гарну якість виробництва.Так, я розуміла, як робляться головні убори і що хочу втілити, але підхід був у першу чергу маркетинговий, а не фешн. Я ніколи не ставила собі на меті зробити найепатажніший капелюх.Натомість мріяла зробити дуже якісний і елегантний. Такий, що його людина із задоволенням носитиме все життя, в усіх випадках! Щоб він приносиврадість, робив свого володаря впевненішим і передавався у спадок.

Інна Павлів Бренд ZY Hats
Інна Павлів Бренд ZY Hats

Я ніколи не ставила собі на меті зробити найепатажніший капелюх. Натомість мріяла зробити дуже якісний і елегантний

Як Ви добирали команду та фабрики для виробництва?
Я порадила б усім, хто починає свій бізнес і в когозамало досвіду, віддавати роботу професіоналам:це моя головна стратегія. З самого початку я мала чітке бачення того, як це повинно бути. Тому я шукала фабрику, і знайшла дві:в Австрії з виробництва солом’яних капелюшків та у Чехії — фетрових, де розміщують замовлення відомі світові бренди. Ми довго розробляли зразки, поки не вийшов ідеальний капелюх.

Інна Павлів Бренд ZY Hats

я шукала фабрику, і знайшла дві:в Австрії з виробництва солом’яних капелюшків та у Чехії — фетрових, де розміщують замовлення відомі світові бренди. Ми довго розробляли зразки, поки не вийшов ідеальний капелюх

Хто розробляє моделі ZY Hats та як іде робота над новинками?
Моделі розробляю я, як правило, це стандартна форма йунісекс. Тому мої капелюхи підходять абсолютно всім,і жінкам,і чоловікам, з будь-якою формою обличчя. Зазвичай я надихаюсь, коли подорожую новими країнами та куточками або коли спілкуюся з цікавими людьми.

Інна Павлів Бренд ZY Hats

Я завжди хотіла домогтися такого ефекту, щоби капелюх зручно було носити в різних варіантах: і вище, і трохи назад— по-різному

Розкажіть, як народилась ідея чарівної стрічки, котра коригує розмір.
Ця моя ідея. Хотілося,щоб кожен замовник зміг самостійно відрегулювати капелюха на свій індивідуальний розмір. Також я чудово розуміла, як важливо, щоб річ не злетіла з голови від поривів сильного вітру і не тиснула. А ще я завжди хотіла домогтися такого ефекту, щоби капелюх зручно було носити в різних варіантах: і вище, і трохи назад— по-різному. Із цим завданням чудово впоралися резинка та гачки. Окрім чарівної стрічки, наші вироби мають стандартну капелюшну стрічку, яка дуже легко знімається. Капелюх можна носити без неї або комбінувати з нашими шкіряними поясами ручної роботи.

Інна Павлів Бренд ZY Hats

Я даю поради клієнткам, але мені дуже цікаво дивитися, як жінки самі створюють свій стиль

Слоган Вашого бренду — Neveroutof fashion. Як Ви гадаєте, чому капелюхи ZY Hats сьогодні такі популярні? З чим Ви їх носите і чи даєте поради своїм клієнткам?
Капелюх — це мультифункційний елемент гардеробу, звідси, гадаю, така популярність. Ти можеш зробити з ним що завгодно. Можеш створити будь-який образ та підібрати його під свій настрій.Річ підлаштовуєтьсяпід тебе, а не ти під неї. Капелюх — це прикраса, яку ти носиш з гордістю і яка тобі здається чимось чарівним.
Я даю поради клієнткам, але мені дуже цікаво дивитися, як жінки самі створюють свій стиль, комбінують усе це з шовковими шарфиками, хустками, брошками, іншими аксесуарами.

Інна Павлів Бренд ZY Hats

Люди почали реально цікавитися моїми виробами, коли я виходила в них на вулиці Відня або брала в подорожі. Дуже часто до мене підходили та казали комплімент!

Як Ви вважаєте, популярність і попит залежать від світлин селебрітіз у Ваших капелюхах? Як будуєте рекламну стратегію і яким чином люди дізнаються про Ваш бренд?
Фото зірки у капелюсі нікому не зашкодить. Але бюджет нової рекламної кампанії дуже невеликий для маркетингу. Якщо головний убір ZY Hats сподобається якомусь селебріті, це чудово. Звичайно, потрібно приділяти увагу онлайн-рекламі. Але люди почали реально цікавитися моїми виробами, коли я виходила в них на вулиці Відня або брала в подорожі. Дуже часто до мене підходили та казали комплімент! Для мене така демонстрація — найкращий маркетинг. Виходить, я все роблю правильно. А коли з’являються задоволені клієнти, то виникає довіра до бренду.

Ви не тільки створюєте капелюхи, а й колекціонуєте їх. Чи не думали відкрити музей капелюхів?
Класна ідея! Може, років за двадцять я її обов’язково втілю. Тоді в мене точно буде що показатив такому незвичному музеї та що розказати.

Інна Павлів Бренд ZY Hats

Капелюх — це прикраса, яку ти носиш з гордістю і яка тобі здається чимось чарівним

Разом із сестрою Ви заснували бренд купальників і аксесуарів YNOTswim. У чому його родзинка?
У закритих двосторонніх купальниках, виконаних зі справжньої італійської лайкри, полягає його головна фішка. Цей бренд — а ми перші, хто так себе позиціонує, — «розповідає» історію про дівчину-екстраверта. Вона багато працює й водночас легка на підйом, тому коли збирається на відпочинок, швидко складає речі у свою маленьку валізку. Відповідно, має не так уже й багато місця для гардеробу, тому наш двосторонній купальник працює як два різні. Деякі можна носити в трьох варіантах і дев’яти різних стилях. То чом бий ні?!

Інна Павлів Бренд ZY Hats

Капелюх — це мультифункційний елемент гардеробу, звідси, гадаю, така популярність. Ти можеш зробити з ним що завгодно. Можеш створити будь-який образ та підібрати його під свій настрій

Ви досить довго живете у Відні. Чим полонило Вас це місто? У які театри любите ходити? Чи були на Віденському балі?
Відень — це моя домівка у повному розумінні цього слова. Це прекрасне і дуже безпечне місто з чарівною архітектурою. Воно комфортне для спокійного розміреного життя, коли всією сім’єю можна сходити до затишного ресторанчика, піти погуляти, зайти в музеї — це справжні місця сили, енергетики та натхнення. У Відні можна здобути чудову освіту, хоча студентам тут трохи нудно і за веселощами треба їхати віншівеликі міста.
На балі у студентськіроки була дебютанткою. Найграндіозніший бал — у Віденській опері, коли пари кружляють у танці під живий оркестр. Є ще відомий кавовий бал. Що стосується театру, то за часи ковіду я дуже скучила за видовищами і мрію піти на балет, який люблю більше за оперу. І обов’язково мюзикли, обожнюю їх!

Як часто Ви буваєте в Україні, за чим особливо сумуєте?
Намагаюся приїжджати якомога частіше, адже там моя сім’я, але через ковід не мала такої можливості. Україна для мене завжди буде рідною землею. Я сумую за Львовом, де я народилася, за співучою українською мовою, за нашим душевним менталітетом. Бренд ZY Hats народився у Відні, але має українське серце.

zyhats