Олександра Скуратова: «Коли я бачу радісні очі пацієнта після проведених процедур, розумію: це більше ніж просто робота — це покликання, це твоє життя»

Анастасія Сапего
Анастасія Сапего: «Як астролог я даю людині конкретні знання, якими вона скористається»
23 февраля, 2022
Топ-10 порад
Весна прийшла: Топ-10 порад, як відновити шкіру після зими
23 февраля, 2022
ОЛЕКСАНДРА СКУРАТОВА

Її знання та чарівні руки, помножені на якість сучасних косметологічних препаратів, здатні зробити справжні дива. І за це жінки дякують косметологу Олександрі Скуратовій чи не щодня. А вона ще більше надихається та прагне вдосконалювати свій професіоналізм

Олександро, Ви займаєтеся косметологією понад сім років. Яку фахову освіту маєте? Чи легко було відкрити власну справу та зацікавити перших клієнтів?
Я вчилась ухарківському Національному фармацевтичному університеті,отримала спеціальність «фармацевт-провізор». До речі, мало хто знає, що я здобула диплом косметолога раніше, ніж закінчила навчання за спеціальністю в університеті. Це було 16 років тому.
Якщо ж говорити про свою справу,тоя завжди все роблю з любов’ю, томувиходить ідеально. І ті складнощі, що з ними стикається абсолютно будь-який підприємець, долаються непомітно завдяки великій любові до роботи, котра надихає, окрилює. Колия бачу радісні очі пацієнта після проведених процедур, то розумію: це більше ніж просто робота — це покликання, це твоє життя.

Наскільки великий зараз арсенал Ваших послуг, що нового з’явилося останнім часом? Що зараз користується найбільшою популярністю в цій сфері?
Нині я займаюся двома напрямами в косметології. Перший — це естетична косметологія, яка включає доглядові процедури, чищення, пілінги, карбокситерапію. Другий напрям — ін’єкційна косметологія, котра включає мезотерапію, біоревіталізацію, ботулінотерапію, заповненняfullfaceфілерами на основігіалуроновоїкислоти.Відкрию вам секрет: розглядаю придбання косметологічного багатофункційного апарата. І це буде ще один великий третій напрям у роботі з якістю шкіри.
Косметологія — величезний світ, який розвивається у божевільному темпі. Важливо знайти свою нішу, і я змогла це зробити!

ОЛЕКСАНДРА СКУРАТОВА

Косметологія — величезний світ, який розвивається у божевільному темпі. Важливо знайти свою нішу, і я змогла це зробити!

Навесні всі жінки хочуть бути немов перші квіти — свіжі, випромінюючі природну красу. З яких косметологічних процедур слід почати сезонний догляд?
Сьогодні дівчата — й чоловіки, до речі, теж — хочуть виглядати добре цілий рік. Своє знайомство я пропоную почати з консультації, де ми разом із клієнтом визначаємо, які спочатку важливі для нього процедури виконуватимемо. Зазвичай це очищення шкіри, робота з якістю за допомогою пілінгів, ін’єкцій і як результат — здоровий, красивий зовнішній вигляд. Також усі дуже активні, тому для клієнта дуже важливі ефективні процедури з мінімальним реабілітаційним періодомабо без нього.Навесні, як правило, однією з топових процедур є контурна пластика губ — зволоження, корекція, збільшення, виправлення асиметрії.

У косметології, як і у будь-якій сфері, є свої актуальні тренди. Можете їх назвати?
Основні тренди в бьюті-сфері2022, я думаю, перш за все — це природна краса, здоровий спосіб життя. В ін’єкціях — це збагачені препарати, у складі яких є пептиди, полінуклеотиди, екзосмос. І, звичайно ж, набирає обертів апаратна косметологія.

З турботою про вашу шкіру,
ваш особистий косметолог Олександра
skuratova_aesthetics_room