Ксенія Мохур: «Творчий підхід – основа для розвитку»

L.N.GUFO
L.N.GUFO, що надихає природою та красою
2 Листопада, 2022
Ілля Мозолюк
Причини випадіння волосся та способи виправити ситуацію
3 Листопада, 2022
Ксенія Мохур
Справжня жінка здатна багато сказати своїм поглядом. І чим виразніше, тим більше шансів, що тебе зрозуміють. Про ці та інші таємниці, пов’язані з жіночою красою, розповідає майстер з нарощування вій і ламінування брів Ксенія Мохур

Чи має місце в справі нарощування вій і ламінування брів фантазія майстра? Можливий творчий підхід чи необхідно суворо дотримуватися канонів?
Творчий підхід необхідний. Це дає можливість виділитися з загальної маси майстрів. І це основа для розвитку. Я підбираю для кожного клієнта саме ті процедури й техніки, які доповнюють його образ і завершують його. Якщо підходити до справи без творчості, то від монотонності настає швидке вигоряння. Але загальних правил треба дотримуватися. Я вибираю для роботи ті схеми, які мені близькі, і дію в їх межах, проявляючи фантазію.

Ксенія Мохур

Домашній догляд є дуже важливою частиною, тому що саме він допомагає підтримувати здоров’я вій і брів

Чи існують показники, орієнтуючись на які, Ви можете відмовити клієнтці в нарощуванні або ламінуванні? Наскільки часто відбувається подібне?
Таке буває. У нарощуванні я відмовляю, коли є офтальмологічні проблеми, алергія або якщо розумію, що не зможу задовольнити побажання клієнта. Щодо ламінування – там теж обов’язковий тест на алергію. Якщо вії сильно пошкоджені, нерівномірні, то візуального результату майже не буде. Також якщо клієнти на постійній основі користуються сироватками (особливо гормональними), я відмовляю, тому що можливе перенасичення структури й різка зміна вій/брів. Я одразу про це попереджаю, і ми обговорюємо, коли можна буде провести процедуру, щоб уникнути неприємних ситуацій.

Чи може нарощування вій нашкодити зору? Деякі офтальмологи заявляють, що так. А що про це можете сказати Ви, виходячи з власного досвіду?
Я не можу сказати, що це може зашкодити. Але якщо використовувати неякісні матеріали, то проблеми неминучі. Не треба нехтувати дотриманням правил і економити на якості матеріалів. А сама процедура не впливає ні на зір, ні на будь-які інші показники.

Ксенія Мохур

Кожного наступного разу ефект від ламінування тримається трошки довше

Наскільки довго тримається ефект ламінування? Чи потрібний ламінованим бровам і віям спеціальний догляд?
Тривалість ефекту залежить від природної зміни вій/брів і від матеріалу, який використовувався в роботі. Також ці процедури мають накопичувальний ефект, тому кожного наступного разу результат може триматися трошки довше. Середній термін – від одного до півтора місяців. Після першої процедури я завжди кажу клієнтам, що ефект буде до місяця, після другої процедури – вже + 1 тиждень. Домашній догляд є дуже важливою частиною, тому що саме він допомагає підтримувати здоров’я вій і брів. Після кожної процедури мої клієнти отримують спеціальну сироватку для продовження догляду вдома. Це дуже впливає на результат процедури, бо якщо вії і брови будуть недостатньо зволожені, їх стан буде погіршуватися.
kseniia_mokhur