L.N.GUFO, що надихає природою та красою

Ірина Пройс
Ірина Пройс:І з роками я просто навчилася цінувати те, що в мене є, а не гнатися за ідеальним життям
2 Листопада, 2022
Ксенія Мохур
Ксенія Мохур: «Творчий підхід – основа для розвитку»
3 Листопада, 2022
L.N.GUFO
Судячи з колекцій модних домів Versace, Dior, Max Mara, Victoria Beckham, Ottolinger і Courreges та інших, наступного осінньо-зимового сезону гардероб кожної модниці повинен поповнитися кількома шовковими хустками.

Вони будуть актуальні і як самостійний головний убір, і як прикраса до базового гардеробу, що доповнить його елегантною кольоровою та фактурною витонченістю. Вироби з шовку вже давно стали всесезонними та користуються популярністю й узимку, і влітку, і в міжсезоння.

L.N.GUFO

Хустки та аксесуари від L.N.GUFO – це вишуканий подарунок з ніжністю шовку, що підкреслює ніжність стосунків

Саме такі стильні та елегантні вироби, які задовольнять будь-який вимогливий смак, пропонує унікальний український бренд L.N.GUFO, що виробляє чудові хустини та аксесуари з ручним малюнком на натуральному італійському шовку.

L.N.GUFO

L.N.GUFO пропонує шовкові хустки різних розмірів і призначення

Завдяки унікальному дизайну, хустки та аксесуари від L.N.GUFO стали не лише гідною прикрасою, а й оберегом, талісманом, знаком національної приналежності, наповненим особливим шармом і позитивною українською енергетикою.

L.N.GUFO

Завдяки унікальному дизайну, хустки та аксесуари від L.N.GUFO стали не лише гідною прикрасою, а й оберегом, талісманом

L.N.GUFO пропонує шовкові хустки різних розмірів і призначення. Шикарні, покликані солювати в образі, розміром 120 × 120, головні 100 × 100 см і шийні 65 × 66 см, а ще хусточки-паші, що вставляються в нагрудну кишеню піджака. Особливою популярністю користуються стрічки-твілі 7 × 100 та 8 × 120 см, які можна пов’язати на сумку або рюкзак, на руку у вигляді браслета, на талію замість ременя, на волосся тощо.

L.N.GUFO

Хустки та аксесуари від L.N.GUFO – це вишуканий подарунок з ніжністю шовку, що підкреслює ніжність стосунків. А хустки з колекції «Україна» з національною символікою – це завжди бажаний сувенір, який приємно отримати тим, хто перебуває далеко від Батьківщини.
Подивитися та замовити вироби від бренду L.N.GUFO можна тут:

L.N.GUFO
l.n.gufo