Алеся Якусевич: Треба просто вірити в себе, не здаватися і впевнено йти до своєї мети!

10 актуальних порад
Як зберегти красу, живучи «на валізах»
3 Листопада, 2022
Катерина Шиян
Катерина Шиян: Розуміння того, хто ти є насправді, – це ключ до успіху
2 Січня, 2023
Алеся Якусевич
Алеся Якусевич – експертка індустрії краси, власниця бренду «Автограф», засновниця салону краси та стилю, консультантка з селективної парфумерії. Цілеспрямована сильна особистість, яка сміливо йде до своєї мети та досягає результату. Її енергетика зашкалює, а харизма захоплює всіх, хто опиняється поруч. Ця жінка завжди на висоті – яскрава, стильна, чарівна. Коли дивишся на неї, виникає відчуття, що в неї проблем просто не існує: так легко й переконливо демонструє Алеся свою любов до життя та відповідальність за тих, кого приручила

Про головну справу свого життя, мистецтво «носити духи» і справлятися з життєвими негараздами, про те, яким має бути лицар її серця, Алеся Якусевич розповіла в ексклюзивному інтерв’ю журналу MERLAINE

Алеся Якусевич

З першого дня роботи ми працюємо лише з найкращими та перевіреними брендами в індустрії краси, на щось середнє не розмінюємося ні я, ні мої дівчата

Алесю, Ви – засновниця салону краси та стилю «Автограф», давайте поговоримо про це. Як виникла ця ідея? Чому саме такою є назва бренду?
Ще дитиною я мріяла про свій простір краси і завжди знала, що він у мене буде: звикла домагатися поставлених цілей. Я дуже цілеспрямована людина. Перш ніж щось починати, я багато навчалася, навіть уже й не пам’ятаю, скільки маю дипломів у різних сферах індустрії краси, за тридцять точно. І продовжую навчатися та розвиватися до сьогодні. Я багато працювала, паралельно створюючи свій простір краси. Мені хотілося, щоб у ньому все було ідеально. Я ходила по конкурентах, спілкувалася з людьми, дізнавалася, чого бракує в сучасних сферах обслуговування, вивчала сучасне обладнання, ретельно досліджувала всі новинки, тестувала та впроваджувала їх… Хотіла, щоб усе було без недоліків, щоб кожна людина відчувала себе в нас у салоні – як удома. Докладала багато зусиль, і назва народилася сама. Autograph – це мій підпис, мій почерк, стиль, це моє молодше дитя, яке я ретельно виношувала, ось так (посміхається).

Алеся Якусевич

Перш ніж щось починати, я багато навчалася, навіть уже й не пам’ятаю, скільки маю дипломів у різних сферах індустрії краси, за тридцять точно

Ви використовуєте передові доглядові технології та засоби. Розкажіть про них та про свій колектив.
Почну з того, що мені дуже пощастило з персоналом. Майже всі мої дівчата – це мої давні знайомі, в яких я сама була колись клієнткою та які виявили бажання працювати зі мною. З дня відкриття ми – одна велика родина.
З першого дня роботи ми працюємо лише з найкращими та перевіреними брендами в індустрії краси, на щось середнє не розмінюємося ні я, ні мої дівчата. Наприклад, ми дуже пишаємося нашим апаратом з корекції фігури, яких не так багато в Києві і який дає дуже гарні результати вже після декількох сеансів, а також нашою лазерною платформою, аналогів якої у світі не існує та яка дає гарантовані результати вже після першої процедури. Взагалі я можу дуже довго вести бесіду про різноманітні послуги та процедури, які ми надаємо в нашому будинку краси, але краще приходьте до нас у гості! Ми будемо дуже раді бачити кожного, навіть просто на смачну каву або бокал прохолодного шампанського (посміхається).

Алеся Якусевич

Зараз мені навіть хочеться закохатися – і щоб це було взаємно, бо ніколи не знаєш, що буде завтра

Читаючи Ваші романтичні характеристики до парфумів, неможливо ними не зацікавитися. Розкажіть про них.
Так, рік тому я почала займатися селективною (нішевою) парфумерією, то була ще одна з моїх проєктних цілей, яку я втілила в життя. Це дуже особливі аромати, які потрібно вміти правильно підбирати, а головне – правильно їх «носити». Вони залежать не просто від пори року (наприклад зимовий аромат зазвичай не буде підходити для користування влітку і навпаки), а ще й від того, брюнетка ти, блондинка чи шатенка; від темпераменту, способу життя та багатьох інших факторів… Це дуже примхливі аромати, і їх потрібно правильно підібрати, щоб вони не просто вам підходили, стали вашою другою шкірою, а ще й не дратували оточуючих, що дуже важливо.

Алеся Якусевич

Ти особлива дівчинка, бо ти народилася під асливою зіркою

Як Ви вважаєте, аромат має стати «візитівкою» жінки? Чи, залежно від ситуації, він має бути різним: увечері один шлейф, зранку – інший?
Так, звісно, аромат має викликати асоціації в оточуючих саме з вами, стати не просто вашою другою шкірою, а й надійним супутником на довгий час. А якщо вам хочеться змінювати його вранці, ввечері чи щодня, це означає лише одне: ви в пошуку і поки що не знайшли той самий…
У мене на кожну пору року є свій аромат, але – один, якому я не зраджую вже майже два роки і який викликає асоціацію зі мною у всіх, хто мене знає, це – House of Sillage Whispers of Truth. Мої друзі й клієнти кажуть: «Ми завжди знаємо, що ти десь поруч, тільки-но відчуваємо цей тонкий аромат». Кажуть, що навіть як проходити повз мою машину, всім пахне саме цим ароматом (посміхається).

Алеся Якусевич

Рік тому я почала займатися селективною (нішевою) парфумерією, то була ще одна з моїх проєктних цілей, яку я втілила в життя

Війна наклала значний відбиток на життя українців. У багатьох опустилися руки. У чому Ви черпаєте сили, щоб залишатися справжньою, харизматичною жінкою?
Ви знаєте, я просто не маю права бути слабкою. На мені лежить велика відповідальність за все, чим я займаюся, та за всіх, хто мені довіряє. Я дуже сильна людина і дуже відповідальна, тому постійно тримаю себе в руках, бо від мене залежать дуже багато людей, які мене оточують. Повірте, і в мене бувають іноді хвилини, коли хочеться нічого не вирішувати і побути хоч трішечки слабкою, але я розумію: якщо в такий тяжкий час я хоч на мить дам слабину чи занепаду духом, мої близькі, моя команда дадуть збій, тому я дуже швидко беру себе в руки, бо, на жаль, я просто не маю права розслаблятися.

Алеся Якусевич

Autograph – це мій підпис, мій почерк, стиль, це моє молодше дитя

Чи вистачає нині в такої привабливої та успішної жінки часу на особисте життя?
Це одне з питань, на яке я, мабуть, не можу відповісти навіть самій собі. Ще рік тому я не мала ні хвилини на особисте життя, але війна внесла корективи, і я трішки переглянула свої погляди.
Зараз мені навіть хочеться закохатися – і щоб це було взаємно, бо ніколи не знаєш, що буде завтра, і хочеться насолоджуватися кожною миттю життя, але… Я маю складний характер, я – сформована жінка-лідер, і в мене є своє бачення чоловіка, який зможе бути поруч з такою як я, так би мовити, зможе мене приручити (посміхається). Ніяких, звісно, особливих прикмет не має, але він однозначно має бути сильнішим за мене морально, зможе усадити мене на місці хоча б на деякий час… Наразі моє серце вільне, але я вірю, що Всесвіт парує, тому не поспішаю.

Вас називають особливою дівчиною, талісманом удачі. Ваші досягнення – це результат великої праці чи зірка удачі?
Мені чомусь дуже часто кажуть, що я володію якоюсь особливою енергетикою, нібито поруч зі мною це дуже відчувається. І колись, дуже багато років тому, одна особлива для мене людина постійно казала: «Ти особлива дівчинка, бо ти народилася під щасливою зіркою». Не знаю, що саме люди мають на увазі та що відчувають, але я просто в житті людина-оптиміст, вірю, що немає нічого неможливого і що все в наших руках, треба просто вірити в себе, не здаватися, впевнено йти до своєї мети – і все буде! Я живу за цими принципами і доношу їх до оточуючих. Особливо тепер, коли в наше життя внесла свої корективи війна, я як ніколи відчуваю, що моя підтримка важлива для моїх близьких, друзів, дівчат. Я завжди їм кажу: «Ну я ж з вами, тому все в нас буде супер!»

Model: Алеся Якусевич best_expert
Photo: Альона Тім alena.tim.ph
Style: Софія Яковчук toalfee
Mua: Світлана Канарська sveta_kanarskaya
Jewelry: avegems, www.avegems.com
Dress: Semenenko semenenko.for.women
Hair: autograph.fashion
Loc: kultphotostudio