7 тенденцій у косметиці цієї весни

Прикраси від бренду – ваш шлях у досконалість!
29 Лютого, 2024
Михайло Золотарь: «Для мене допомагати – це норма. Так потрібно – і все!»
29 Лютого, 2024

Модний макіяж сезону відкриває безліч можливостей для гри та експериментів у створенні неповторних образів. Готуйте пензлі – та малюйте для себе успіх на роботі та на вечірці!

Основна увага приділяється «кокетливому», дівочому макіяжу. При цьому візажисти наголошують на спрощенні у створенні образів (наприклад, на відмові від димчастих очей та яскравої помади одночасно). Але це не означає, що вам треба відмовитися від сміливого мейку.

  1. Рожеві відтінки

У тренді різні відтінки рожевого – незалежно від того, рум’яна то, помада чи блиск. «Ультражіночність» акцентує м’які пастельні тони, такі як рожевий, персиковий та лавандовий.

  1. Різнокольорові губи

Використовуйте комбінації помад для градієнтного ефекту або експериментуйте з різними фарбами на верхній та нижній губах, включаючи омбре-ефект.

  1. Яскраві кольори на очах

Зверніть увагу на відтінки блакитного, білого, лаванди, рожевого, синього, сріблястого, оливкового та персикового для яскравих та експресивних макіяжів.

  1. Смокі-айс

Робіть глибокі тіні для ефектних димчастих очей, дозвольте їм красуватися високо під бровами або навіть аж до перенісся.

  1. Різноманітні стрілки

Товсті, тонкі, графічні стрілки, а також «обернені» на нижньому віці – для сміливого луку.

  1. Дрейпінг

Виділіть контури обличчя за допомогою рум’ян у рожевому або персиковому відтінку, відмовившись від звичайного контурингу.

  1. Глітер і стиль русалок

Білі бліки різних розмірів стануть у нагоді для ефекту обличчя, що світиться, та створення образу русалок з блакитними акцентами та блискітками.