La Renée: «Бути лідеркою – це не означає не бути привабливою»

Топ-8 зимових звичок для вашої красивої шкіри
5 Січня, 2024
Оксана Мацалак: «Світ краси та природні засоби догляду – моя пристрасть»
5 Січня, 2024

La Renée – молодий український бренд класичного жіночого одягу, що заворожує жіночним силуетом, стильністю та елегантністю. La Renée не тільки допомагає представницям прекрасної статі виглядати на мільйон: цей бренд сприяє розвитку нової культури, де жінки не бояться бути водночас реалізованими в кар’єрі лідерками й чарівними жінками, а також допомагають одна одній. 

І це ще не все! На клієнток бренду чекають приємні сюрпризи. 

Додаємо до примхливих тканин сертифікат на погашення першої хімчистки

Ваш бренд класичного жіночого одягу підкреслює елегантність і жіночність, що ними часто нехтують, коли йдеться про образ жінки в діловому світі. Які виклики Ви бачили, намагаючись відмовитися від стереотипів минулого, що змушували лідерку маскувати свою стать, та просувати емоційний інтелект через жіночий одяг?

Навіть коли ми пояснювали ініціативу маркетинговій команді, вони переглянули портрет нашого бренду та здивувалися: «Ваша жінка – така натхненна, енергійна, спокійна та навіть ніжна, співчутлива, яке ж це лідерство? Лідерки – вони холодні, сталеві». Бачите? Навіть серед жінок ще багато хто поділяє стереотипи, які заважають прийняти думку, що лідерство буває різним, у тому числі мотиваційним. Це не погано і не добре. Бути лідеркою не означає не мати стосунків, не бути привабливою, не мати емоційної сторони. 

Якою Ви бачите роль Вашого бренду у формуванні нової культури, де жінки відчувають підтримку одна від одної та розвивають свої сильні сторони?

Ми вже почали першу ініціативу – взяли інтерв’ю у дивовижних жінок, які під час війни стали справжнім прикладом лідерства та реалізації. Цікаво, що в кожної з них є партнер, а в більшості – ще й діти. Їхні історії можна прочитати у нас на сайті, згодом ми плануємо розширювати тематику та продовжувати транслювати цінність жіночого лідерства. Мета – здолати стереотипи про те, буцім жінка-лідер є чимось страшним, холодним, сталевим. 

Згодом ми введемо лінію навчання для розвитку свідомого та здорового ставлення до кар’єри, до стосунків, до свого місця в житті. Це протидія трендовому напряму, де вважається, що роль жінки у світі – лише надихати чоловіка. Ми віримо, що це не так! 

Чи є магазини офлайн, де можна поміряти одяг? Чи наявний одяг великих розмірів? Ви використовуєте преміальні італійські та французькі тканини для виробництва, а пошиттям займаються найкращі майстрині. Скільки років може служити такий якісний одяг?

На жаль, поки що тільки шукаємо місце для того, щоб виставити свій одяг. У планах – розроблення окремих колекцій для великих розмірів, а нині, на етапі тестування, розмірна сітка досить вузька.

Щодо того, скільки років такий одяг матиме гарний вигляд, – це залежить від правильності догляду. Ми обов’язково прикладаємо до замовлення картку з описом догляду, щоб завжди була під рукою; додаємо до примхливих тканин (твід з шовку та вовни, органза) сертифікат на погашення першої хімчистки, аби спонукати своїх клієнток дбайливо поводитись із річчю; завжди на зв’язку, щоб надати рекомендації.

Лідерство буває різним, в тому числі мотиваційним

А окрім сертифіката на хімчистку, Ваш бренд надає ще й сертифікат з компенсацією індивідуального підшиву по фігурі до виробів, які мають приталений силует. Як це працює?

У кожного сертифіката є індивідуальний код. За ним зафіксовано, на які речі він наданий. Якщо, наприклад, клієнтка замовляє сукню з органзи та сорочку, ми прикладаємо сертифікат на погашення хімчистки на обидві речі. Клієнтка може упродовж року двічі до нас звернутися з чеком від хімчистки: один раз на погашення догляду за сукнею, другий – для погашення догляду за сорочкою.

Ми фіксуємо інформацію та робимо переказ грошей на ту картку, на яку клієнтці зручно отримати компенсацію послуги.