У гостях в зимової казки

Оксана Мацалак: «Світ краси та природні засоби догляду – моя пристрасть»
5 Січня, 2024
КОЛАБОРАЦІЯ СІЧНЯ – TREE HUT&MON MOU
18 Січня, 2024

Анна Василевська – українська телеведуча, модель, актриса, тревел- і фешн-блоґерка, яка після початку війни в Україні перебуває на півдні Швейцарії, – розповіла про свої найулюбленіші місця зимового відпочинку.

Швейцарія найчастіше асоціюється із засніженими горами та лижними курортами. Це правильна асоціація, але не зовсім. Я, наприклад, живу в найкрасивішій, на мій погляд, частині – в кантоні Тічино, де сонячні дні цілий рік. Тут озеро, пальми, гори – і майже немає снігу. Наприклад, цієї зими тримається температура +12.

Різдвяні та новорічні свята – час, коли дуже хочеться казки та, звичайно, зимових розваг.

Тож можу порадити декілька сніжних місць відпочинку, зручних для мешканців північної Італії та кантону Тічино.

Моїм дітям дуже сподобалася подорож до сусіднього кантону Graubünden. Саме тут розташовано відомий усім люксовий курорт Sant Moritz, розважальний NUOVA CARÌ та спокійний, ідеальний для родинного відпочинку San Bernardino.

Усе просто: вносите до системи навігації San Bernardino і комфортною трасою прямуєте в маленьке містечко, де живе зимова казка.

Тут зручні парковки й підйомники для санчат і лиж, затишні ресторанчики, бари з глінтвейном та какао. Біля трас – невеличкі магазинчики, де можна придбати все необхідне: від обладнання й екіпіровки до одягу. Є варіанти оренди.

Снігові траси – найрізноманітніші: є для пішоходів (з використанням снігоступів), бігові, горнолижні, гірки для санчат, ковзанка, що дає змогу обрати альтернативу активності залежно від вашого рівня підготовки та настрою.

Підйомники пропонують 5 км трас. У розпорядженні поціновувачів північних лиж – 33 км трас навколо села та озера Ізола. Любителі походів знайдуть тут 14 км зимових пішохідних стежок. Ті, хто вважає за краще не напружуватися, можуть покрутити декілька кіл на штучній ковзанці або подивитися хокейний турнір.

Розмовляти можете італійською, німецькою або англійською – вас зрозуміють.

На окрему увагу заслуговують озера. Мій краш – то вид з Hotel Lido. У ресторані готелю рекомендую спробувати «must to try» місцевої кухні – zuppa grigionese, насолоджуючись затишком тераси.

І головна особливість – тут усі вітаються, підтримують одне одного, посміхаються, тож можете розслабитися та поринути у світ справжньої зимової казки, де добро перемагає.