LE:EF — інновації для волосся

Free on Friday
Імпровізуй з FREE ON FRIDAY
23 февраля, 2022
Анна Ковальчук
Вмикання Соляра: нове народження
23 февраля, 2022
LE:EF

Персоналізований підхід, що поступово змінює масмаркет, нині проникає абсолютно в усі сфери. А нанотехнології стають значно ближчими та практичнішими. Усе це вдало поєдналося в новому українському бренді косметики для догляду за волоссям та шкірою голови — LE:EF

Кожен з нас має індивідуальну структуру волосся, по-різному чутливу шкіру. Тому власники бренду зробили так, аби догляд теж був особливим. Власне, це і врахували найкращі досвідчені технологи, котрі працювали над створенням не просто нових формул, а нового підходу до догляду за волоссям, який враховує найменші нюанси.

LE:EF

Косметика LE:EF, як і косметичні засоби Free on Friday, виготовляється в Україні, на виробництві, що відповідає вимогам ISO 22716. Для того щоб догляд був турботливим, використовується якісна органічна сировина з США, Японії, Швейцарії, Австрії, Німеччини, Іспанії, Франції.

LE:EF

У складі усіх продуктів є екстракт канабісу (не плутати з конопляною олією), що виробляється у Швейцарії з листя та стебел канабісу, який має багато ефективних протеїнів. Також у косметиці LE:EF є біохелатор — органічний магніт, що працює з водою. Він притягує молекули важких металів і солей з води, не дозволяючи їм залиша-тися на волоссі, завдяки чому активні компоненти відповідної серії мають кращий ефект.

LE:EF

LE:EF має три серії, де є шампунь, бальзам і маска, комплексне застосування яких дає вражаючий ефект:
ДЛЯ СУХОГО ВОЛОССЯ. Органічний мікрокератин вбудовується в структуру кортексу і зберігається після змивання.
ДЛЯ ФАРБОВАНОГО ВОЛОССЯ. Амінокислоти служать рекон-структором. Гліцин та аланін захищають від вільних радикалів, посилюють колір. Серин і пролін зволожують, запобігають посі-ченості кінчиків.
ДЛЯ ПОШКОДЖЕНОГО ВОЛОССЯ. Комплекс похідних глюкози дає зреконструкцію кутикули і відновлення структури, захист від посіченості кінчиків.
Ці серії універсальні й підходять як жінкам, так і чоловікам. Адже кожен з нас, незалежно від ґендеру, потребує справжньої турботи та якісного догляду.

leef.cosmetics
www.leef-cosmetics.com