Косметика DermaRi – це про результат!

Makeup на літо
3 Липня, 2024
Творчість, яка спонукає думати
3 Липня, 2024

Чи не головна мета власниці ТМ українського професійного бренду DermaRi COSMETICS Римми Домненко – перетворити нашу вітчизняну косметику на символ якості та надійності на міжнародному ринку краси. І судячи з того, що DermaRi COSMETICS – перший український косметичний бренд, який потрапив до «Brocard» на конкурсній основі, ця працьовита та цілеспрямована дівчина досягне своїх цілей

Риммо, як виникла ідея створити бренд професійної косметики DermaRi COSMETICS?

Моя ідея створення косметики виникла невипадково. Я мала, по-перше, проблемну шкіру, а по-друге – свій косметологічний салон у місті Дніпрі. Отже, я дуже добре розумію, як працює апаратна косметологія, ін’єкційні методи та професійна косметика.

Що означає назва бренду?

Назва «DermaRi» сповнена глибокого сенсу. «Derma» латиною означає «шкіра». «Ri» – початок мого імені. Абревіатура «DR» має декілька значень: це, по-перше, мої скорочені прізвище та ім’я, також «DR» – доктор, таке тлумачення вказує на те, що тут працюють лише лікарі, а ще «DR» – це Дамір та Руслан, мої сини, які є засновниками та практикантами дитячої лінії косметики.

Хто працює у Вашій команді?

Команда DermaRi розширюється повсякчас, адже ми зростаємо зі швидкістю світла. Наше виробництво розташоване в Києві, де на спеціальному обладнанні працюють наші технологи. Це те, що стосується саме складників косметики. Окрім складу, у мене є помічниця Аліна, дерматологи, нутриціолог, пакувальники та начальник складу.

На кого орієнтована Ваша продукція та в чому її унікальність? Як можна купити Вашу косметику?

Наші продукти призначені для дівчат, котрі цінують якість і знають, який результат має давати косметика. Тому всі наші складники – унікальні та дієві. Придбати косметику DermaRi можна на нашій сторінці в інстаграмі @dermari.cosmetics, через наш сайт та у наших партнерів: онлайн в «MakeUp», «Froomo» та офлайн у магазинах мережі «Brocard». До речі, ми – перший український косметичний бренд, який потрапив до «Brocard» на конкурсній основі ще до лютого 2022 року.

Розкажіть про популярні косметичні лінійки бренду.

Ми працюємо не на кількість, а на якість. Тому наші продукти проходять ретельне тестування та перевірку і ми дотримуємося всіх сучасних технологічних норм. Створення одного продукту може тривати до двох років, оскільки я безперервно тестую його і вношу правки. Якщо чесно, я перфекціоністка і це допомагає нам досягати найвищих стандартів якості.

Ви народилися в Бердянську, навчалися в Донецьку, нині мешкаєте у Дніпрі.

Більше того, ми мешкаємо у двох містах: в Ужгороді та Дніпрі. Через обставини ми змушені бути в Ужгороді, де дітям спокійніше і я можу продовжувати розвивати бренд за кордоном. Дуже скоро продукція DermaRi буде представлена в Європі. Проте, оскільки наш склад і житло знаходяться в Дніпрі, ми також часто буваємо там.

Яке місто для Вас є місцем сили? Як Ви встигаєте доглядати за двома хлопчиками та займатися бізнесом?

Напевно, це рідний дім у Бердянську, хоча Донецьк загартовував мене, а Дніпро остаточно загартував. Наразі я проводжу з дітьми максимальну кількість часу, хоча мені допомагають моя мама та мама мого чоловіка.

Ви успішна ділова людина. Назвіть головні складники своєї жіночої спроможності.

Перфекціонізм, упертість і чітке бачення своїх цілей. Мої цілі такі: по-перше, зробити якомога більше жінок щасливішими та впевненішими, пропонуючи ефективні рішення домашнього догляду для них і для діточок; по-друге – перетворити українську косметику на символ якості та надійності на міжнародному ринку краси.