Гастрономічна подорож від Середземномор’я до Азії в центрі Києва

Тіщенко
Дарія Тіщенко: «Превентивна косметологія набирає обертів»
30 Квітня, 2023
Тітова
Шкідливі звички для шкіри
30 Квітня, 2023
Ресторан Fenix
Ресторан Fenix – це гастрономічний простір, який став феноменом ресторанної культури України. Смаки цілого континенту об’єднались у двох концептуально різних ресторанах, що розташувались під одним дахом на Печерських пагорбах. Fenix став must-visit для гостей столиці нарівні з видатними пам’ятками

Свій шлях заклад розпочав 2020 року – і з того часу отримав декілька нагород, що підтверджують його визнання. Серед них – усесвітньо відомий оглядач «Gambero Rosso», який вручив дві «Виделки» та відніс Fenix Italia до Топ-3 найкращих ресторанів італійської кухні за межами Італії. У 2021-му він став «Відкриттям року» та отримав премію «Сіль». Проте справжню любов до ресторану можна побачити у щасливих обличчях гостей: до Fenix ходять не лише за вишуканою кухнею, а й за особливою розслабленою атмосферою.

Fenix – це артоб’єкт в історичному центрі Києва. Простір декорований предметами мистецтва, вінтажними меблями, розписаними вручну панно. В інтер’єрі застосовані такі преміальні матеріали, як агат, мармур, венеційське скло, рідкісне дерево зебрано. 2021 року Fenix визнано найбільш естетично привабливим рестораном за версією міжнародного конкурсу дизайну інтер’єрів Muse Design Awards.

Ресторан Fenix

Свій шлях ресторан Fenix розпочав 2020 року – і з того часу отримав декілька нагород, що підтверджують його визнання

Fenix має два сильних крила. Праве – це попурі з кухонь різних куточків Азії, огорнуте в авторське аранжування талановитого шефа паназійської частини Сергія Байсаревича. У Лівому крилі сплітаються гастрономічні напрями різнобарвного Середземномор’я, поєднуючи в тарілках гостей смаки з різних країн мальовничого узбережжя, інтерпретовані маестро Стефано Антоніоллі.

Концепція закладу базується на ідеї шовкового шляху Марко Поло – венеційського мандрівника та першовідкривача, який здійснив подорож від Середземномор’я до Азії, відкривши світу численні харчові культури, спеції та методи приготування. Fenix об’єднав культуру понад 50 країн, що втілились у неповторних авторських кулінарних витворах, атмосфері мандрівок і нових відкриттів.

У середземноморській частині панує південна привітність і гарячі пристрасті. В основі її кухні – лише свіжі морепродукти, добірне м’ясо, сезонні фрукти й овочі, молоді та витримані сири, найкраща оливкова олія. Цей напрям не терпить компромісів з якістю: лише з найкращих інгредієнтів виходять шедеври.

Ресторан Fenix

Fenix став must-visit для гостей столиці нарівні з видатними пам’ятками

Паназійська частина багата на дари моря: дику рибу, рідкісних крабів, осетровий кав’яр. Також Азія – про пікантність і гостроту, про спеції та трави, аромати та смаки з палким характером. Кухня Fenix Asia – це зустріч традицій та інновацій, об’єднання найдавніших технологій і кулінарних ноу-хау.

Поціновувачам хорошого вина теж варто завітати до Fenix: ресторан має дві винні кімнати, одна з яких зберігає рідкісні екземпляри та видатні вінтажі.

Fenix також вражає своїм баром, який є окремою зоною для релаксу. Міксологи створили авторську коктейльну карту, з якою необхідно познайомитись тим, хто обожнює нетривіальні смаки.

ГОТОВІ ВИРУШИТИ В НЕЗАБУТНЮ ПОДОРОЖ ВІД СЕРЕДЗЕМНОМОР’Я ДО АЗІЇ?
КИЇВ, БУЛЬВАР ЛЕСІ УКРАЇНКИ, 30-А