Оздоровлення тіла – робота майстра і клієнта

Катерина Murtuzalieva: «Наші янголи-охоронці можуть дати пораду і підказати напрямок руху, бо краще за нас самих нас знають тільки янголи»
2 Липня, 2024
Анна Єфімова: «Основна мета школи pro.piano – навчити бути самостійним музикантом»
2 Липня, 2024

Processed with VSCO with hb2 preset

Страждаєте від болів у м’язах, фасціях і суглобах? Потрібна корекція фігури, лімфодренаж або розслаблення тіла? Тоді вам – до Турботливого Простору, що розташований у самому серці столиці. Його засновниця Еммелінна Меркулова – досвідчений остеопат, закінчила факультет фізичної реабілітації НУФВСУ, отримала освіту в лондонській академії «Steiner» та інших навчальних центрах, багато знає про остеопатію й лікування больових синдромів

Еммелінно, розкажіть про себе. Чому Ви обрали саме остеопатію?

З самого дитинства я жадала допомагати людям. Закінчила медичний коледж за спеціальністю «лікувальна справа». 2017 року була масажна школа і вивчення різних масажних технік, особливо СПА-напряму. Лікування фізичного тіла допомагає зняти певні психічні блоки й вилікувати психічні травми. На цьому шляху в момент готовності мене і знайшла остеопатія. Після початку навчання в школі остеопатії, додала вивчення фізичної реабілітації в університеті. Тепер з’явилось бажання поширювати те, що роблю, тож рік тому почала ще й викладати в масажній школі. А наприкінці минулого року вирішила почати досягати своєї мрії про відкриття особистої студії. Я подала заявку на грант і виграла. Нині займаюсь розвитком студії.

Спростуйте або підтвердить постулат, що найкращі масажисти – це чоловіки.

Щоб стати найкращим, треба спочатку зрозуміти, як саме ти сприймаєш зовнішній світ. Хтось сприймає його через картинку, хтось через звук, а от кінестетики – через відчуття. Таким людям буде насолодою вивчення тіла, різних відчуттів, пов’язаних з ним, дотики, торкання, їм надає задоволення сам процес масажу, і вони дуже турботливі. Така людина може бути будь-якої статі. Навіть якщо оцінювати з позиції докладання сили, то існує багато випадків, коли невеличка дівчина-масажистка «скручує в бублик» доволі великих дядьків і промасажовує глибокі тригерні точки. Тож найкращий майстер – це той, хто отримує задоволення від процесу і постійно займається професійним розвитком (різноманітні семінари, вивчення анатомії, фізіології, психології тощо).

Які послуги надає Ваш Турботливий Простір? Де він розташований?

Наш простір у першу чергу турботливий. Це основна ідея: якщо тобі важко давати собі достатньо догляду і турботи, я – поряд, щоб допомогти і направити. Наша студія розташована в центрі міста Києва біля метро «Золоті ворота».

Своїх майстринь я навчаю різних методик масажу: і лікувальних для зменшення болів у м’язах, фасціях і суглобах, і для корекції фігури, розслаблення тіла. Тому можна вибрати, що саме потрібно в даний момент: загальний масаж, масаж спини чи шиї, лімфодренажний, масаж стоп, розслаблюючий з аромаоліями, гарячими каменями, антицелюлітний, процедури поживного або жироспалюючого обгортання. Масажі можна проводити як одноразово, так і курсами. Ми допомагаємо з вибором і надаємо рекомендації для домашнього догляду та загального оздоровлення тіла.

Які поради Ви даєте своїм клієнтам?

Найперше, що дуже часто треба радити, – налагодити режим фізичної активності. Більшість клієнтів мають роботу, яка проходить або в офісі, або вдома. І в більшій мірі в сидячій позі. Тому є проблеми зі спиною, шиєю або прояви целюліту. Тож допомагаю відновити баланс у вигляді правильного режиму дня.

Періодично змушена допомагати жінкам вибирати правильну білизну, бо в них проявляється затримка води і лімфостази. Це негативно впливає на здоров’я. Правильна білизна в таких випадках дуже допомагає тілу ці всі зміни прожити в максимальному комфорті. І, можливо, це потребує додаткових фінансових вкладень, але білизну треба теж додатково купувати під час таких різних станів, щоб не погіршити стан здоров’я, а зберегти і покращити.

У дитинстві Ви займалися музикою. Назвіть свої улюблені твори. Яку музику використовуєте Ви на своїх сеансах?

Так, я продовжую займатись музикою і тепер, хоч і в менших об’ємах. Зрідка граю на фортепіано. А щотижня в мене обов’язково проходить заняття з академічного вокалу. З творів мені дуже подобається «Casta Diva», «Piu Jesu», «Benedictus», твори, які виконані Євгенією Мірошниченко, твори Шопена…

У студії для проведення сеансів включаю медитативну музику (тибетську, співочі чаші, пісні санскриту, лікуючі частоти сольфеджіо). Це допомагає мені налаштуватись на правильний внутрішній стан, а клієнтам дозволяє розслабитись і підготуватись до ефективної та результативної роботи з оздоровлення тіла. Бо це робота і майстра, і клієнта. Тільки в тандемі можна досягти потрібного результату.