Анастасія Гальчук: «Гарна посмішка – це запорука впевненості людини, рушійна сила її успіху»

Алла Кацубо: «Я любила свою діяльність, але свободу, гармонію з собою, необмеженість я любила більше»
22 Жовтня, 2024
Навчання оцінюється результатами учнів
22 Жовтня, 2024

Відданість цієї жінки своїй справі вражає! Про неї точно можна сказати, що людина на своєму місці.

Знайомтесь, до ваших послуг стоматологиня з міста Дніпра Анастасія Гальчук! За вісім років її роботи естетичну реставрацію, професійне відбілювання, безболісне лікування одержали сотні вдячних клієнтів.

Анастасія лікує з любов’ю й турботою

Ви з дитинства мріяли стати лікаркою. Розкажіть, чому Ваш вибір зупинився саме на стоматології.

Так, з дитинства я хотіла стати лікаркою і приносити користь та допомогу людям.

Змалечку я мала проблеми з зубами: носила три рази пластини і два рази брекети. А оскільки я була постійною пацієнткою стоматологічних кабінетів, то це викликало мало-помалу інтерес і я почала цікавитись, що це за професія. Ходила з батьками на їхні записи до стоматолога і була постійною спостерігачкою, мені здавалось, що це якась магія – половини зуба немає, а за годину він знову цілий. Саме тоді мені захотілося стати частиною цієї магії.

Як лікарка я бачу для себе таке рівняння: лікар – це професійність плюс турбота про пацієнта та відданість своїй справі

Ви постійно проходите курси з підвищення своєї професійності та вивчаєте нові технології з Вашої спеціальності. Який підхід до лікування забезпечує пацієнтам кращі результати з меншим дискомфортом?

Найкращий підхід до лікування – комплексний. Найважливіший етап – діагностика і планування. Саме на цьому етапі ми виділяємо першочергові проблеми, враховуємо всі побажання пацієнта щодо терміну робіт, фінансової складової та кінцевого результату. Найголовніше – це тривалий результат. Щоби це втілити у життя, потрібно враховувати певні дані: вік і наявність хронічних захворювань, скелетний тип, прикус, положення щелеп та проведені раніше лікування.

Що стосується комфорту пацієнтів – у нас м’які та зручні матраци з подушками на кріслах, ковдри, поетапна безболісна анестезія, прозорість на всіх етапах лікування, а після нього – повна підтримка зв’язку 24/7.

Ви робите естетичну реставрацію зубів. На Вашу думку, чи впливає гарна посмішка на якість життя людини?

Гарна посмішка – це запорука впевненості людини, рушійна сила її успіху. Авжеж, у першу чергу ми звертаємо увагу на зовнішність і сприймаємо людей саме з першого погляду. Людина, яка має комплекси стосовно своєї зовнішності, не може повністю звільнитись і розкрити свій життєвий потенціал, ці комплекси будуть постійно тягнути її назад.

Для когось гарна посмішка – це мрія і бажання, а для когось – необхідність, без якої неможливо рухатись кар’єрними сходами, особливо якщо це медійна особа або людина, чия професія пов’язана з постійним спілкуванням.

Мій пацієнт до та після реставрації – це дві зовсім різні людини. Я обожнюю чути: «Я так довго мріяла про це» чи «Тепер я можу нарешті посміхатись». Навіть коли йдеться про один чи два зуба з усієї лінії посмішки.

Мерилін Монро колись дуже влучно сказала: «Посмішка – найкращий макіяж, який може зробити будь-яка дівчина». Але в широкому розумінні це стосується не тільки дівчат. Чоловіки також розкриваються по-новому з білосніжною посмішкою. І це може бути не обов’язково реставрація! Уже багато посмішок ми перетворили завдяки магічному тріо: гігієна, відбілювання та лікування карієсу. Адже нині, з сучасними матеріалами, можливо ВСЕ!

Розкажіть, як питна вода впливає на здоров’я зубів.

Питна вода дуже впливає на стан зубів. Хімічний склад води залежить від того, в якому регіоні вона видобувається, і від методів, що використовуються для її очищення. Дефіцит або надлишок у воді фтору, заліза або кальцію призводить до підвищеного зносу емалі, роблячи зуби більш уразливими для карієсу та чутливості.

Інший фактор – кількість випитої води. Достатня кількість води на добу, а саме 2–2.5 літри, зволожує шкіру зсередини, підвищує її еластичність, сприяє виведенню токсинів з організму, покращує травлення, знижує ризик серцевого нападу, відновлює енергію.

Дайте декілька порад щодо того, як морально підготуватися до прийому в стоматолога.

Є один секрет, який ще жодного разу не підводив та працює для багатьох. Треба поставити собі три питання і чесно відповісти на них: «Чи дійсно мені це потрібно?», «Чи довіряю я своєму лікарю на всі 100 %?», «Чи принесе це користь для мого здоров’я?» Якщо відповідь «так» на всі три питання, то ви у вірному місці, в правильний для себе час і перейматись нічим не варто.

Можете заздалегідь проговорити з лікарем усі питання та всі ваші тривоги. Повірте, ми теж люди і розуміємо ваші страхи. Ми вже з багатьма пацієнтами подолали їх дентофобію і стали добрими друзями на роки.

Також я як пацієнтка, коли сиджу та чекаю свого візиту, – передивляюсь в Instagram різні роботи інших лікарів, думаю про кінцевий результат, про те, які рівні зуби в мене будуть, мрію про майбутню посмішку, і це мене мотивує, заспокоює, я знаю, чому я тут і з якою метою.

Як лікарка я бачу для себе таке рівняння: лікар – це професійність плюс турбота про пацієнта та відданість своїй справі.

Якщо ваш лікар діє за такими принципами, то не хвилюйтесь: ви у надійних руках.