Володимир Шоломицький: Кожен з нас має свій фронт роботи для спільної перемоги

THE ORGANIC PHARMACY
Англійські рецепти від THE ORGANIC PHARMACY
6 Серпня, 2022
Одяг Love in Love
Український бренд Love in Love
25 Жовтня, 2022
Володимир Шоломицький

Чинний академік УАН, громадський та політичний діяч, лікар, директор мережі медичних центрів «Клініка ім. В. Гальченка» та клініки «НАШ МЕД» Володимир Шоломицький з перших днів війни уклав контракт із ЗСУ і перебуває на службі в одній із військових частин до сьогодні.
Крім керівництва клініками, переформатування їх роботи в умовах воєнного часу, сьогодні його зусилля спрямовані на організацію та надання медичної допомоги нашій доблесній армії та цивільному населенню.

Які проблеми доводиться вирішувати, чого перш за все потребує українська медицина катастроф і як у сучасний військовий ритм вписати мегазавдання, які диктує час, він розповів читачам журналу MERLAINE, які з великим інтересом спостерігають за його професійною та суспільно-політичною діяльністю.
Володимир Шоломицький
Національна Медична палата України на даний момент займається організацією допомоги Збройними силам України та мешканцям прифронтових територій

Пане Володимире, які завдання вирішує Медична служба Національно-медичної палати України в умовах війни?
Національна Медична палата України на даний момент займається організацією допомоги Збройними силам України та мешканцям прифронтових територій. Згуртувавшись ми організовуємо та контролюємо поставки різноманітного медичного обладнання, медикаментів та гуманітарної допомоги. У частини стратегічних задач продовжуємо працювати над створенням центру для надання тактичної медичної допомоги, в якому медики зможуть отримати знання в сфері воєнної медицини.

Судячи з інформації у соцмережах, географія Ваших поїздок значно розширилася. Чим сьогодні займається кумир читачів журналу MERLAINE Володимир Шоломицький?
Кожен з нас має свій фронт роботи для спільної перемоги, взаємопідтримка є важливим моментом в її організації, тому сьогодні, я та моя команда намагаємося спільними зусиллями допомогти усім, хто опинився на фронті, та тим, кому довелося тікати від війни. Також я продовжую керувати та модернізовувати роботу клінік «Наш – Мед».
В цей нелегкий час, нашим громадянам як ніколи потрібна кваліфікована та якісна медична допомога, а для цього потрібно продовжувати оновлювати медицину України.

Володимир Шоломицький

В цей нелегкий час, нашим громадянам як ніколи потрібна кваліфікована та якісна медична допомога, а для цього потрібно продовжувати оновлювати медицину України

Якого обладнання та медичних препаратів зараз особливо потребує наша військова медицина, і які питання вже вдалося вирішити?
Найбільш потрібними завжди є та будуть якісні аптечки новітніх зразків, правильні та сертифіковані турнікети CAT чи ТМТ (для зупинки кровотечі), це речі які допомагають в першу чергу, і дуже швидко закінчуються. Наразі з аптечками велика проблема, адже більшість з них абсолютно непридатне укомплектована застарілими ліками тощо, отож від таких аптечок немає користі.
Як завжди, потрібні тактичні медичні рюкзаки, Мішки Амбу (Арарат для штучної вентиляції легенів), шини для іммобілізації, катетери для внутрішньокісткового доступу, потрібні ліки для зупинки кровотеч, антибіотики, абсорбенти, комплекти для проведення внутрішньовенних ін’єкцій та інфузій. Список насправді нескінченний, адже зараз все дуже швидко закінчується.

Володимир Шоломицький

Для початку потрібно створити усі умови, щоб мешканці прифронтових територій могли виїхати

Не секрет, що мешканці прифронтових регіонів особливо гостро страждають від скорочення постачання, зміни логістики доставки ліків, відсутності оперативної медичної та психологічної підтримки у складних військових умовах. Що, на Вашу думку, потрібно робити для усунення цього дефіциту?
Для початку потрібно створити усі умови, щоб мешканці прифронтових територій могли виїхати, адже налагодити поставки потрібних медикаментів, їжі та обладнання вкрай тяжко, медиків не вистачає, а з приходом зими стане ще важче. Тому найліпшим вирішенням цієї проблеми є евакуація цивільних та особливо дітей, на підконтрольні Україні території, так ми зможемо надати більше необхідної підтримки та допомоги, адже на превеликий жаль, через перебої в логістиці, на прифронтові території вона не завжди доїжджає.

Володимир Шоломицький

Самоорганізація, дисципліна та вміння правильно розподіляти час і пріоритети, – основні інструменти в оптимізації роботи


На добу 24 години. Спостерігаючи за вашим завантаженням у військовій службі, громадській та волонтерській роботі, їх не 24, а набагато більше. Як ви примудряєтеся стискати час і все встигати?
Тайм-менеджмент – дуже потужна і дієва річ, яка творить справжні чудеса. Самоорганізація, дисципліна та вміння правильно розподіляти час і пріоритети, – основні інструменти в оптимізації роботи. Потрібно вірно поєднувати справи і час, тоді робочий день буде більш продуктивним. Ці вміння надзвичайно важливі та корисні, особливо в еру діджиталізації. Саме завдяки ним вдається встигати все, та навіть більше.

vladimir808080