Kaринa Яровiкова: «Раз пізнавши астрологію, з нею будеш назавжди»

Владимир Шоломицкий
Володимир Шоломицький: Для мене сенс життя — це професійна, волонтерська та громадянська діяльність
29 апреля, 2022
Kaринa Яровiкова
Kaринa Яровiкова — красива жінка з ясним поглядом величезних бездонних очей i щирою відкритою посмішкою. А ще — астрологиня, захоплена своєю справою, тому особливо та по-справжньому щаслива особистість, адже її натхненна праця націлена на допомогу людям.
Вона сприяє клієнтам у пошуку самих себе, у розкритті їх фінансового потенціалу та напряму в професії. Як влучно та з гумором формулює сама астрологиня, на консультації вона роздає крила. І, судячи з удячних відгуків в інстаграмі, їй це з успіхом вдається.
Про те, як стати астрологом, у чому допомагає це знання, які питання націлене вирішувати, та про інше Kaринa Яровiкова розповіла нашим читачам в ексклюзивному інтерв’ю

Kарино, розкажіть, будь ласка, про себе. Що спонукало Вас зайнятися астрологією?
Мій шлях до астрології розпочався несподівано. Я взагалі людина достатньо прагматична. Але якось так сталося, що в Одесі я потрапила на консультацію до одної відомої астрологині. Я була вражена тим, як ця людина точно — просто знаючи дату та час мого народження — розповідала мені про риси мого характеру та про події, котрі мене тоді цікавили. Я була у захваті!
Усю ніч я думала, як таке можливо взагалі, та зрозуміла, що хочу теж опанувати такі знання. Хочу бути як вона.
Замовила та накупила собі купу книжок, повернулася до Кіпру, де ми з дітьми живемо вже багато часу. Книжки мені зовсім не допомогли, тому що я взагалі не розуміла, про що в них ідеться, було багато незнайомих слів і, як то кажуть, пазл зовсім не складався.
Та десь за місяць я побачила рекламу, що в Лімассолі відкривається школа астрології.
Я зрозуміла, що це є певним знаком для мене. Одразу ж туди записалася. Навчання було офлайн, потребувало більш ніж півтора року; у нас був дуже дружний колектив учнів і вчителів. Це дійсно були неймовірні часи. З більшістю учнів ми товаришуємо й досі. Я всім дуже вдячна за той спільно проведений час.

Kaринa Яровiкова

Прогностична астрологія допомагає розрахувати сприятливі та важкі періоди життя, з нею можна зрозуміти коріння проблем, описати психологічний стан, знайти себе, розкрити свій фінансовий потенціал і напрям у професії

Що привнесла астрологія у Ваше життя? Як вона допомагає особисто Вам застосувати можливості, надані Всесвітом, на користь Вашим близьким, дітям?
Я завжди за знання, що більше, то краще. Раз пізнавши астрологію, з нею вже будеш назавжди, вона зі мною непомітно та помітно щодня.
Прогностична астрологія допомагає розрахувати сприятливі та важкі періоди життя, з нею можна зрозуміти коріння проблем, описати психологічний стан, знайти себе, розкрити свій фінансовий потенціал і напрям у професії. При непростих періодах — полегшити в значній мірі свою долю та, що найголовніше, знати, коли такий період закінчиться. Це наче їхати дорогою життя з увімкненими фарами й навігацією, яка заздалегідь показує якість дороги та можливість об’їхати її складні ділянки чи бездоріжжя.
Авжеж, коли я тільки почала навчатись, практикувалась на друзях і рідних, це мене дуже підтримувало, давало впевненість у вже набутих знаннях. Я підбирала людям найкращий час, коли потрібно було здавати якісь документи, йти до РАГСу тощо. А коли моя найліпша подруга мала народжувати через кесарів розтин, я підібрала з кількох дат, які запропонував лікар, таку, за якої у матері та дитини буде найкраще взаєморозуміння.
У мене самої дві дівчинки-близнючки, яким майже дев’ять років, завдяки їм я поступово розумію, чому люди з однаковим часом народження мають однакові натальні карти, але різні характери та як взагалі це працює. Це дуже цікаво, колись я напишу про це більш детально.

По які консультації до Вас звертаються люди в період сьогоднішнього воєнного часу?
Через війну в мене було дуже багато консультацій, у перші тижні я безкоштовно консультувала тих, хто опинився в дуже важкій ситуації, наприклад, під Києвом, у Маріуполі та інших містах України. Люди питали, що краще: залишитись чи поїхати. Допомагала друзям і близьким, які майже всі були в Україні. Було тоді та й тепер дуже боляче. Дуже складно нам усім зараз. Але я точно знаю, що незабаром прийдуть світлі часи, це є у прогнозах нашої країни, і я це бачу.
Потім я зробила спеціальні ціни воєнного часу, щоби мої знання стали більш доступними для більшої кількості людей. Та оголосила, що третину коштів я відправлятиму на допомогу нашим хлопцям у ЗСУ, а також на допомогу тваринам, до інших благодійних фондів.
Такий обмін ресурсами та енергією буде корисний для всіх.
Звіти я роблю у своїх сторис.
На консультаціях нині основним запитом є прогноз на місяць, на рік, натальна карта й прогноз для дитини. Було декілька консультацій, коли люди мене питали, в чому є глибинний сенс того, що вже двічі за вісім років вони втікають від війни, — може, з ними щось не так чи така карма.

Kaринa Яровiкова

Я планую розпочати свій перший набір учнів із середини червня. Це будуть живі уроки онлайн через Zoom з конспектами, виконанням домашніх завдань і спільною групою — я та учні — у Телеграм

Вашу кваліфікацію підтверджують Сертифікати відомих астрологічних шкіл, таких як COSMOS, астрологів Оскара Хофмана, Христини Раговік, Джона Фроулі, Анни Вергелес та інших. Ви пишете свій базовий курс навчання, плануєте викладати?
Так, і це є нормальна практика, я завжди продовжую вчитися, дуже багато читаю астрологічної літератури різних авторів, відвідую астрологічні та психологічні вебінари.
Мій досвід зараз — це близько п’яти років консультацій та безперервного навчання.
По-перше, я на 100% знаю, що астрологія працює: багато доказів я бачу щоденно.
По-друге, мені хочеться передавати набуті знання та практики далі. Якщо Всесвіт дозволив мені наблизитись до них, я не маю права їх утримувати. Я повинна так зробити.
Особливо тепер, коли кожен воліє мати хоча б маленьку впевненість у своєму житті та щось порадити собі, своїм близьким. Такі знання стають доброю частиною життя назавжди.
Я планую розпочати свій перший набір учнів із середини червня. Це будуть живі уроки онлайн через Zoom з конспектами, виконанням домашніх завдань і спільною групою — я та учні — у Телеграм. усі уроки також будуть у записі. усі деталі згодом будуть на моїй сторінці в Instagram.

Яку пораду Ви дасте нашим читачам, щоби вони могли пережити цей тяжкий період? Як у разі потреби потрапити до Вас на консультацію?
Найважливіша порада — дослуховуватися до свого внутрішнього голосу, вірити в себе та робити добрі справи, бо вони лікують.
Я дуже люблю проводити консультації та намагаюсь максимально надати людині ту інформацію, яку бачу в гороскопі. Це завжди формат живого спілкування через Zoom чи Skype, людина, якщо хоче, може записати нашу розмову, щоби була можливість повернутися до неї пізніше.

На мою консультацію можна потрапити, написавши мені в Директ. Мій Instagram
karyna_iastro. Та взагалі, ласкаво прошу на мою сторінку.