Анастасія Загороднюк: «Гра, яка допомагає гравцю заглибитись у його підсвідомість, зрозуміти самого себе та знайти відповіді на важливі питання»

Підписники – це друга сім’я
1 Липня, 2024
АНАСТАСІЯ ОЛЕКСІЄНКО: «МЕНІ МОЖНА ЗАВЖДИ НАПИС АТИ, ЯКЩО ВІДЧУВАЄШ ЯКІСЬ СТРАХИ, АДЖЕ Я МАЙЖЕ ЗАВЖДИ НА ЗВ ’ЯЗКУ!»
1 Липня, 2024

Анастасія – провідник трансформаційних ігор, організаторка жіночих кіл, людина, яка допомогла багатьом знайти їхнє покликання, покращити стосунки, зрозуміти самих себе і змінити їх життя на краще

Коли я почала проводити трансформаційні ігри, я побачила, наскільки вони можуть змінити життя людей

 

Анастасіє, Ви провідник трансформаційних ігор «Ліла» та «У дзеркала два обличчя». Чим розрізняються між собою ці ігри? У яких питаннях допомагає розібратися кожна з них?

«Ліла» – це древня індійська гра, яка допомагає гравцю заглибитись у його власну підсвідомість, зрозуміти самого себе та знайти відповіді на важливі питання. Вона наче дзеркало, що відображає внутрішні блоки, страхи та обмеження гравця. Гра повертає людей до їхніх істинних бажань, допомагає зрозуміти що «їхнє» а що ні,, підводить до розуміння чим саме хочеться займатися та в якому напрямку далі рухатися. А де істинне бажання – там і результат. Тому кардинальні життєві зміни після гри не є рідкістю.

«У дзеркала два обличчя» допомагає гравцям розібратися з їхніми внутрішніми конфліктами і знайти гармонію між різними аспектами особистості. Гра побудована на взаємодії учасників.

Заходити у гру можна з будь-яким запитом, але найкращі результати вона має в роботі з темою стосунків як з партнером, так і з друзями, родичами чи колегами.

Скільки гравців потрібно в кожній грі, щоб вона була продуктивною та цікавою? У якому форматі вона проходить?

Для гри «Ліла» достатньо від одного до чотирьох гравців. Це дозволяє глибоко зануритись у процес, отримати індивідуальні відповіді на свої питання.

В «У дзеркала два обличчя» найкраще грати в компанії від трьох до шести осіб. Це створює динамічне середовище, де гравці можуть активно взаємодіяти.

Кожна з цих ігор може проходити як в офлайн-форматі, так і онлайн, що робить можливість зіграти в них доступною для кожного.

Ваш курс «Ігропрактик PRO» викликає особливе зацікавлення. Розкажіть про цей курс детальніше.

Коли я почала проводити трансформаційні ігри, то побачила, наскільки вони можуть змінити життя людей. Це не просто ігри – це справжні подорожі до себе, до своїх глибин і справжніх бажань. Надихнувшись цим, я вирішила створити курс «Ігропрактик PRO», щоби передати іншим свої знання та досвід ведення ігор.

Курс дуже практичний. Я допомагаю кожному знайти його власний стиль ведення гри, відчути себе впевнено і комфортно в ролі провідника.

Ми вивчаємо, як підтримувати групову динаміку, як реагувати на різні ситуації які можуть виникнути в процесі гри, допомагати людям знаходити відповіді на їхні запитання.

Вивчаємо психологію, бо це важливо, адже гравці часто стикаються з глибокими емоційними переживаннями під час гри. Вчимося боротися з внутрішніми конфліктами, обмежуючими установками та страхами гравця для досягнення його запиту. Це складний, але дуже цікавий процес, який вимагає глибокого розуміння.

Ви – мати двійнят-хлопчиків. Як Вам удається поєднувати роль мами з улюбленою справою? Адже виглядаєте Ви дуже наповненою! Ще цікаво, як відреагував Ваш чоловік на те, що стане батьком одразу двох синів?

Бути мамою двійнят – це справжній виклик, але водночас і неймовірна радість. Поєднувати роль мами з улюбленою справою – це неначе балансувати на канаті, але для мене це є джерелом натхнення та енергії. Головне – правильно організувати свій час, ставити пріоритети та не забувати про власні потреби. Моя сім’я – це моя підтримка, і коли ми дізналися, що у нас будуть двійнята, мій чоловік був у захваті, хоча й трохи хвилювався. Ми разом готувалися до цього важливого моменту, підтримували одне одного та раділи кожному етапу цієї подорожі.