Діана Савчак: «Жінка, хоч би як було важко в житті, завжди хоче виглядати чудово»

Ви знайомі з собою і своїм внутрішнім потенціалом на 1 %
25 Жовтня, 2024
Аліса Єрьоміна: «Завдяки нам український бізнес виходить на нові ринки та спілкується зі своїми іноземними клієнтами одною мовою!»
25 Жовтня, 2024

Майстриня татуювання та пірсингу, профі з художнього татуювання Діана Савчак – володарка 1-го місця у міжнародному чемпіонаті PMU «EXPERT cover up» 2019, 2-го місця у міжнародному фестивалі Tattoo Collection 2019. Вона любить свою професію й отримує величезне задоволення від роботи

Діано, Ваші роботи вражають красою та елегантністю. Розкажіть, з чого почалася Ваша діяльність в одному з найпопулярніших напрямів б’юті-сфери.

Усе дуже банально, я була студенткою, шукала собі роботу на літніх канікулах. Мене познайомили з власником тату-студії. Першим запитанням його було: «Що ти вмієш робити?», я сказала: «Малювати» (оскільки на той момент вчилась на 4 курсі – отримувала професію «дизайнер, художник-модельєр»). У відповідь почула: «Малюватимеш тату. Приходь до нас, будеш дивитись, чим ми тут займаємося, з ким спілкуємось, і зрозумієш, чи потрібно це тобі». Я прийшла пару разів у студію, і мені все сподобалось: атмосфера, творчість, щасливі та вдячні люди, які несли додому шедеври. Вирішила лишитися на навчання. Диплом я отримала лише тоді, коли зробила складну і красиву роботу у своєму стилі. А далі почала працювати у цій же студії в Києві.

Ви постійно навчаєтесь, підвищуєте свою майстерність, проводите навчання, випускаєте нових майстрів з татуювання та перманентного макіяжу. Як Ви вважаєте, чому нині так затребувана ця професія?

Так, я прийшла до перманенту після року практики. Мені хотілося рости і розвиватись, я почала відвідувати курси. Щороку проходила підвищення кваліфікації, семінари з тату й перманенту. А 2019 року вирішила одразу йти на міжнародні чемпіонати з цих напрямів. На міжнародному фестивалі TATTOO COLLECTION 2019 «Графіка» я здобула 2 місце, на міжнародному чемпіонаті в найскладнішій номінації «Перекриття» – 1 місце.

Мені подобається навчати й бачити, як ростуть та розвиваються мої учні, дивитися на красу, котру вони роблять, котрої я їх навчила.

Ця професія затребувана, якщо говорити про перманент. Жінка, хоч би як було важко в житті, завжди хоче виглядати чудово, а перманент – це зручно і практично: завжди нафарбована, не потрібно витрачати час на макіяж і перейматися щодо свого зовнішнього вигляду в будь-якій ситуації. Якісний перманентний макіяж – послуга класу «люкс», що за неї люди готові платити гроші.

Якщо говорити зі сторони того, хто вибирає собі професію, то майстер сам організовує свій робочий графік, може працювати в будь-якій точці світу і не прив’язаний до якогось місця. А найголовніше – те, що люди йдуть щасливими! Це не тільки мистецтво, а ще й усунення шрамів, розтяжок тощо. Перманент і тату нині дуже популярні, і кожен другий хоче на собі мати тату або підкреслити свої риси обличчя перманентом.

Це не тільки мистецтво, а ще й усунення шрамів, розтяжок, тощо

Поясніть як експертка, чим відрізняється тату-макіяж від перманентного макіяжу?

Нехай мене зараз захейтять усі майстри з перманенту, але я скажу, що це міф, вигаданий майстрами для клієнтів. Татуаж і перманентний макіяж – це одне й те саме! Усе залежить від того, який досвід у майстра; навіть перманентними пігментами можна зробити сині брови, які триматимуться п’ять і більше років. Якщо майстер неграмотний у своїй професії – то неякісна робота! Глибоко посаджений або правильно підібраний пігмент, щільний прокрас – це не татуаж, а неграмотно виконана робота майстра.

Існує думка, що татуювання може змінити долю людини. А яка Ваша особиста думка з цього приводу?

Змінити долю можливо. Існують тату різних культур і їх значення; обереги. Але моя думка така: якщо ти сам залагоджуєш власне значення для малюнка на тілі, який ти собі набиваєш, то так воно і працює! Це все – тільки у вашій голові, те, що ви проєціюєте у життя.