Анна Заволович: «Усе треба застосовувати своєчасно та зі смаком»

Олександра Слауцька: «Трендовий перманент 2024 року наближений до натурального»
4 Січня, 2024
Галина Веласкес: «Мій б’юті-простір – це територія релаксу»
4 Січня, 2024

Маючи вищу медико-біологічну освіту, косметологиня Анна, проте, не шкодує часу для навчання. В її послужному списку – 10-річний досвід і більш ніж 20 000 задоволених клієнтів, а також робота за кордоном і добре знання іноземних мов. Ми бесідуємо про те, чому майстриня повернулася до роботи в Польщу з Великої Британії, який ефект насправді дає тональний крем та про інші секрети професіонала.

За нашу красу в організмі відповідають клітини фібробласти

Анно, коли Ви зрозуміли, що сфера б’юті – то Ваше покликання? 

Колись я працювала в лікарні, у звичайній поліклініці, в баклабораторії. 11 років. Моя завідувачка одного разу спитала мене: «Ти ніколи не думала про косметологію? Бачу тебе в подальшому житті саме там». Я замислилася над цим і вирішила спробувати. Пройшла навчання, тривалий час працювала і в лікарні, і в салоні краси, вагалася. Але потім почала отримувати велику кількість подяк від моїх клієнтів. Це неймовірні відчуття, коли хтось півжиття терпів висипання на обличчі – і отримує здорову, чисту шкіру! Кожна історія – це перемога, спільна з пацієнтами. І розумієш, що ти на своєму місці, адже робиш те, завдяки чому люди стають гарнішими і щасливішими (посміхається).

Ви працювали у Великій Британії, а тепер працюєте в Польщі. Наскільки відрізняються стандарти б’юті-сфери в цих країнах від українських? І чи є відмінність у запитах клієнток?

Польки дбають про свою зовнішність менше, аніж українки. У розвитку косметології Польща наздоганяє Україну, до того ж із тією кількістю українських б’юті-майстрів, які працюють нині в Польщі, через рік-два не буде практично різниці в індустрії краси. Стандарти краси в Польщі подібні до наших – більш орієнтовані на підтримку природності.

У британок дві тенденції. Або робити так, щоб кожний помітив (якщо губи, то неймовірних розмірів, якщо ботокс, то жодної міміки, якщо сідниці з гіалуронкою, то максимально), але людей з такими особливостями не дуже багато. Більшість просто не дбає про себе. Від слова «взагалі». Для них неважлива думка інших, вони можуть вийти в магазин у піжамі-кенгуру.

Тому повернулася до Польщі й планую відкривати тут власну косметологічну клініку.

Ви навчаєте «жити без тоналки», а також демонструєте дивовижні результати клієнтів – «помолодшати за годину». Які процедури дають таку можливість? 

Правильний щоденний догляд за шкірою, а також своєчасне відвідування косметолога – запорука ідеальної доглянутої шкіри. У тональних засобах, вв- та сс-кремах основою служить диметикон – силікон, який утворює своєрідну плівку на шкірі (через те тоналка лягає на шкірі так рівно) та закриває найдрібніші пори. Тому часто бачимо висипання на шкірі у вигляді комедонів, які вже пізніше дівчата закривають ще більшим шаром тонального крему. З приводу омолодження за годину. За нашу красу та молодість в організмі відповідають клітини фібробласти. Вони допомагають у синтезі колагену та гіалуронової кислоти. Після того як наші фібробласти після 26–28 років починають «лягати в сплячку» і перестають працювати так, як треба, ми маємо їх стимулювати за допомогою більш активних процедур. Допоможуть масажі обличчя, пілінги, карбоксітерапія, RF-ліфтинг, мікротоки курсом від чотирьох до десяти процедур раз на рік. Якщо бачимо, що цього замало, додаємо мезотерапевтичні препарати. Пізніше підключаємо ботокс і філери, стимулятори шкіри. Стосовно перших проявів старіння, на які звертаю увагу, це відокремлення носощічної борозни. Один жировий пакет відділяється від іншого, тож обличчя виглядає більш стомленим і несвіжим. Заповнення цієї борозни повертає йому візуально молодість за одну процедуру. Усе треба застосовувати своєчасно, зі смаком і підкреслюючи саме свою індивідуальну красу.

Ви тримаєте руку на пульсі щодо останніх досягнень косметології. Які інновації та просунуті методики рекомендуєте?

Нині круто працюють на користь шкіри полінуклеотиди, екзосоми, мезонитки, SMAS-ліфтинг, ферментотерапія, мікроголковий RF-ліфтинг. У домашньому догляді – патчі з розчинними гіалуроновими мікроголками, які непомітно проникають у шкіру, забезпечуючи точне введення компонентів у глибокі шари, і розчиняються, насичуючи її гіалуроновою кислотою й ефективними антивіковими речовинами. Це дає виразне омолодження без використання ін’єкцій чи методів естетичної медицини.

Ви маєте високі естетичні стандарти та не робите «губи-вареники». Які тренди щодо губ Ви підтримуєте та робите найчастіше?

Перед виправленням форми губ я завжди враховую природні пропорції обличчя. 

Збільшення губ залишається однією з найбільш популярних серед косметологічних процедур. Однак пацієнтки прагнуть природного вигляду, такого, щоб об’єм і форма губ гармонійно доповнювали образ. Найчастіше обирають високі, м’які, гарні й без «гіалуронових вусів» губи.