Оаза для гурманів

Юлія Панчук
5 основних причин вигорання у жінок
22 Червня, 2023
СТРІЙ
СТРІЙ: одяг, що зцілює, захищає й навіть сприяє здійсненню мрій!
22 Червня, 2023
VERANDA ON THE RIVER
VERANDA ON THE RIVER – трипалубний екоресторан на Дніпрі з власною сироварнею, винятковою колекцією вин і панорамою обох берегів Києва

VERANDA ON THE RIVER – це перший в Україні екоресторан. У цьому закладі на воді до ваших послуг – п’ять банкетних зал на 5–70 осіб, лаунж-зони, винні кімнати, власна сироварня, відкрита кухня та літня тераса. Загалом тут 550 посадкових місць.

Щойно гості потрапляють усередину, перед ними відкривається вражаючий краєвид на Дніпро та міст Патона. Від зовнішнього світу ресторан відокремлюють панорамні вікна, завдяки чому приміщення наповнює природне світло і створюється ілюзія відкритої тераси.
З тераси на даху відкриваються краєвиди на спокійний Дніпро, зелені схили та пагорби столиці, Києво-Печерську лавру, «Батьківщину-Мати» та ошатні мости, які з’єднують береги.

У власній сироварні ресторану виготовляють бурату, буфало та страчателу. Щодня сюди постачають фермерське коров’яче та буйволяче молоко, яке проходить обов’язковий лабораторний контроль на антибіотики, жирність і водність.

VERANDA ON THE RIVER

На двох палубах Veranda on the River та сезонній Veranda Terrace сім днів на тиждень грає жива музика


З 2012 року шеф-кухарем екоресторану є Сергій Башинський. У кулінарних шедеврах Veranda on the River, а це понад 270 авторських позицій з 12 кухонь світу, відображено його великий досвід, отриманий у подорожах трьома континентами.

Veranda on the River є також винним рестораном і двократним володарем престижної нагороди 2 glass від Wine Spectator. Шеф-сомельє Олексій Алексєєнко створив унікальну карту з 2000 вин, спираючись на знання, набуті в мандрах різними країнами. Результатом стали дві винні кімнати: червона й біла. Загалом на трьох палубах зберігаються до 10 000 пляшок: відбірні вина зі знаменитих регіонів Італії, Франції, Іспанії та Нового Світу, позиції від приватних колекціонерів, провідних світових виробників.

VERANDA ON THE RIVER

Щоп’ятниці та суботи гостей запрошують на яскраву шоу-програму за участю талановитих кавер-виконавців


На двох палубах Veranda on the River та сезонній Veranda Terrace сім днів на тиждень грає жива музика, тут можна почути найкращих вокалістів і діджеїв. Щоп’ятниці та суботи гостей запрошують на яскраву шоу-програму за участю талановитих кавер-виконавців, гуртів, зірок української та світової сцени.

VERANDA ON THE RIVER – це не лише ресторан, де можна смачно поїсти. Це ідеальне місце для сімейного відпочинку, ділових переговорів, проведення визначних подій та гучних концертів. Це оаза з унікальним дизайном, де можна насолодитися заміською атмосферою, перебуваючи в самому серці Києва.

Київ, Набережне шосе, 11-А
+38 0 (68) 400 98 98
www.veranda.ua