Уляна Косенко: «Майбутнє маркетингу – відеоконтент!»

Психологиня за покликом серця
26 Серпня, 2024
Тамара Опришко: «Вивчаючи астрологію й регресологію, я не одразу зрозуміла, що це буде моя основна професія»
26 Серпня, 2024

Півроку тому Уляна придбала інтенсив «Зніми відео за 5 хвилин», який проводив один з найкращих експертів України. Спочатку не мала особливих планів, але після курсу закохалась у відеозйомку. Нині Уляна співпрацює з відомими брендами як відеомейкер, веде тематичний блоґ в Instagram та готує власний інтенсивний курс «Таємниці мобільної відеозйомки». Ми розпитали про це нашу героїню та дізналися, які особливості відеозйомки на телефоні важливо враховувати для отримання якісного контенту

Мій курс відкриє учням креативне бачення

 

Уляно, всі люблять знімати відео на телефон, але лише деякі стають професійними відеомейкерами, як Ви. Як Ваше життя змінилось після закінчення VIDEO BRAND MARKETING?

Протягом навчання я не просто опанувала навички зйомки на телефон. Змінився внутрішній стан, завдяки камері я бачу все тепер інакше і глибше. Хочеться поринути у відеосвіт ще більше.

Чому, на Вашу думку, відеоконтент став таким популярним у маркетингу? Якими є основні переваги мобільної відеозйомки порівняно з традиційною технікою?

Відеоконтент набирає шаленої популярності в соціальних мережах, картинки та тексти поступово відходять на другий план. За відео – майбутнє! Завдяки відео ми можемо побачити все з різних сторін, зрозуміти настрій і емоції. Якщо це зйомка предмета, відео допомагає швидше прийняти рішення щодо його купівлі. Переваги мобільної відеозйомки очевидні: телефон завжди під рукою, не треба носити важке обладнання, аби створити якісний відеоролик чи змонтувати його на ноутбуку.

Як Ви знайшли своїх перших клієнтів? Який з проєктів для брендів AG SKIN DERMOCOSMETICS та Ten Science найбільше запам’ятався Вам – і чому?

Спочатку я знімала відео на творчій основі, розвивала свої навички та бачення кадру. Потім почала брати замовлення та надавати консультації. Найбільше мені запам’ятався бренд Ten Science. Коли я побачила їх продукт, одразу надихнулася зняти його «з мініпляжною локацією» вдома. Мініатюрний шезлонг, на якому я розмістила SPF, сподобався глядачам.

Розкажіть про запуск власного курсу «Таємниці мобільної відеозйомки», який стартує цього року. Що отримають Ваші учні? Можливо, поділитеся з читачами улюбленими методами або фішками для покращення якості відео? Які інструменти та застосунки використовуєте для зйомки та монтажу відео на телефоні?

Нині я пишу свій перший інтенсивний курс. Хочу навчити, як можна знімати та монтувати самостійно, хочу розповісти про деякі фішки та нюанси зйомки й найголовніше – допомогти розвинути креативне бачення. Адже мобільний телефон є у всіх, тож чому б не навчитися знімати для себе, для блоґу чи товару, просто діставши девайс із сумочки будь-якої миті. Відеоконтент потрібен у всіх нішах, ви навіть не уявляєте, скільки всього можна знімати. Для покращення якості відео можна використовувати програму ProMovie, старатися знімати при денному освітленні чи використовувати штучне світло. Завжди перед кожним кадром треба протирати камеру (чомусь про це постійно забувають). Я використовую програми VN і CapCut, ми будемо розглядати їх на курсі. Інструменти, які я використовую: штучне світло, поворотний столик та макролінза для зйомки товарів або предметів. Під час звичайних зйомок – додаткове або денне світло.